fbpx

Ocielenie poddasza Bochnia PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIELENIE PODDASZA BOCHNIA PIANKA PUR NA DACHU

Ocielenie poddasza Bochnia PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Bochnia” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu bocheńskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Bochnia jest miastem położonym w południowej Polsce, w województwie małopolskim nad rzeką Rabą. Według GUS, w 2012 roku liczyło ponad 30 tys. mieszkańców. Bochnia należy do najstarszych miast na terenie Małopolski. Już w XII wieku była znana w źródłach pisanych. Odkrycie złóż soli kamiennej doprowadziło do nadania Bochni praw miejskich w 1253 roku. W 1999 roku wstrzymano wydobycie soli, natomiast kopalnię przekwalifikowano na atrakcję turystyczną oraz uzdrowisko. Znana piosenkarka Ewa Demarczyk przeniosła do Bochni swój teatr, a w 2000 roku artystce został nadany tytuł „Honorowego Ambasadora Bochni”.

Ocieplenie poddasza Bochnia – Izolacja natryskowa pianką PURocieplenie poddasza bochnia 1

Ocieplanie poddasza jest bardzo ważną kwestią w późniejszym użytkowaniu budynku. Dlatego też inwestorzy z powiatu bocheńskiego coraz bardziej przekonują się do izolacji pianką natryskową, która skierowana jest do mieszkańców Bochni jak i sąsiednich miejscowości.ocieplanie dachu pianką PUR jest bardzo powszechną obecnie metodą ocieplenia poddasza w nowo wybudowach budynkach. W powiecie bocheńskim jak i w samej Bochni właściciele przekonali się już do naszej pianki ICYNENE. Zmniejszenie wciąż rosnących kosztów ogrzewania budynków poprzez izolację dachu pianką poliuretanową oraz szybkość i trwałość  pianki PUR utwierdza potencjalnych klientów o wyborze tego systemu ocieplenia budynku kosztem tradycyjnych metod izolacyjnych typu wełna mineralna.

Pianka poliuretanowa ICYNENE sprawdza się też w termomodernizacji budynków. Mieszkańcy Bochni  zamieszkują domy sprzed  kilkudziesięciu lat i nic dziwnego, że teraz wymieniają izolację poddasza. Znaczenie ma dla nich przede wszystkim  bezpieczeństwo – pianka ICYNENE posiada atest A.M.I.C.A. dzięki czemu jest w 100% bezpieczna dla człowieka. Materiał izolacyjny jest narażony na wszelkiego rodzaju wilgoć oraz bakterie i grzyby, dlatego nasza pianka ICYNENE przeszła wszelkiego rodzaju badania, które wykazały iż jest odporna na wyżej wspomniane czynniki co jest kluczową sprawą odnośnie izolacji poddasza.

Izolacje termiczne pianką poliuretanową wykorzystuje w nowoczesnym budownictwie np. w domach energooszczędnych.

Pianka poliuretanowa ma bardzo dobrą adhezję do wszelkiego rodzaju  powierzchni, tj.  płyta OSB, drewno, cegła, folia paroprzepuszczalna, beton.
Skuteczność izolacji dachu pianką poliuretanową potwierdza się też w izolacji stropu jak i również w ociepleniu ścian budynków.
Odnosząc się do dzisiejszych norm energooszczędnych pianka SkutecznaIZOLACJA ICYNENE jest najlepszym wyborem izolacji dachu na terenach Bochni, która poprzez swoją szczelność idealnie wypełnia każdą szczelinę poddasza, powodując zmniejszenie kosztów eksploatacji budynku.

Obszar działań : Bochnia, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Rzezawa, Łapanów, Trzciana, Żegocina
Call Now Button