fbpx

Ocieplenie poddasza Brzesko PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA BRZESKO PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Brzesko PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Brzesko” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu brzeskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Brzesko woj. małopolskie ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.ocieplenie poddasza brzesko 1

Izolacje natryskowe pianką poliuretanową PUR są znakomitym rozwiązaniem dla ocieplania budynków już istniejących, w których nie zastosowano izolacji bądź w których stara izolacja straciła już swoje właściwości termiczne. W przypadku docieplania poddasza pianka poliuretanowa nie obciążą ona konstrukcji dachu, gdyż stosowana przez naszą firmę pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE jest bardzo lekkim materiałem – metr sześcienny waży zaledwie około 6,5 kg co w przełożeniu na stasowane przez nas najczęściej grubości izolacji termicznej metr kwadratowy waży odpowiednio od około 950 gram przy grubości 15 cm do około 1,3 kg przy grubość izolacji 20 cm. Dzięki tak niskiej wadze pianki PUR izolacja znajduje zastosowanie w wielu budynkach starszych, zabytkowych gdyż w momencie ich projektowania często nie uwzględniano dodatkowego obciążenia konstrukcji ciężarem materiału izolacyjnego. Wiele kamienic miejskich jak również budynki sakralne wymagają obecnie termomodernizacji a ocieplenie dachu pianką wydaje się być najlepszym tego rozwiązaniem.
Pragniemy również przypomnieć, że wykonane ocieplenie poddasza, dachu poza znakomitymi walorami termicznymi charakteryzuje się również bardzo dobrymi właściwościami tłumiącymi dźwięki. Tak, izolacja natryskowa pianką to izolacja termiczna i akustyczna w jednym.

 

Ocieplenie poddasza Brzesko cena – izolacje natryskowe Małopolska

Cena izolacji pianką uzależniona jest od wielu czynników, dlatego aby poznać cennik naszych usług oraz więcej korzyści z ocieplania pianką ICYNENE skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu na terenie całego województwa małopolskiego.

Ciekawostka o mieście Brzesko 
W Brzesku znajduje się jeden z najbardziej znanych w naszym kraju browarów –  OKOCIM. Został on założony w 1845 roku przez Józefa Neumanna i Jana Ewangelistę Goetza. Na początku XX wieku, browar okocimski był największym zakładem piwowarskim w Polsce oraz szóstym co do wielkości w Austro – Węgrzech. Dziś Zakład należy do grupy piwowarskiej Carlsberg Polska.
Call Now Button