fbpx

Ocieplenie poddasza Busko-Zdrój pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA BUSKO-ZDRÓJ PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Busko-Zdrój pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Busko-Zdrój” pokazuję iż  pianka PUR w okolicach powiatu buskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Busko-Zdrój ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Busko-Zdrój to kolejne miasto na liście województwa świętokrzyskiego, które bardzo często odwiedzane jest przez nasza ekipę wykonawczą. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
W zależności od inwestycji i ocieplanego miejsca stosujemy piankę otwarto lub zamknięto komórkową. Oba rodzaje pianek dzięki hydrodynamicznemu natrysku zapewniają brak mostków termicznych. W przypadku ocieplenia poddasza budynku mieszkalnego stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową potocznie nazywaną pianką „miękką”. Jak sama nazwa wskazuje jest ona pianka elastyczną dzięki czemu pracuje razem z drewnianą konstrukcja dachu, a jak dobrze wiadomo dach cały czas pracuje. Pianka otwarto komórkowa oprócz swej elastyczności jest również materiałem paro przepuszczalnym dlatego stosując ten materiał na poddaszu nie tworzymy przysłowiowego „termosu”. Pianka „miękka” tak jak na przykład H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się bardzo niską absorpcja wody co ma bardzo duże znaczenie w przypadku materiałów izolacyjnych mających bezpośredni kontakt z drewnem. Pianka sprzyja osuszaniu konstrukcji, dlatego nawet w razie drobnego przecieku dachu, wykonana izolacja poddasza sprzyja osuszaniu przegrody. Pianka H2Foam Lite to również znakomita izolacja akustyczna, która zapobiega przedostawaniu się do wnętrza budynków niechcianych dźwięków – ma to ogromne znaczenie w przypadkach, w których poszycie dachu wykonane jest z blachy czy tez blacho dachówki. Na takich dachach podczas deszczowych dni pianka jest w stanie dobrze stłumić dźwięki uderzających kropel deszczu.
Poznaj więcej korzycie z ocieplania poddasza pianką ICYNENE kontaktując sie z naszymi doradcami techniczno handlowymi.

Ocieplenie poddasza Busko-Zdrój cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza busko zdroj 1

Cena ocieplenia poddasza pianką poliuretanowa uzależniona jest od kilku czynników, dlatego zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatny pomiar po którym przedstawimy Państwu pełną ofertę.
Call Now Button