Tekst pt “Ocieplenie poddasza Chęciny” pokazuję iż pianka poliuretanowa na całych terenach powiatu kieleckiego skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.
Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Chęciny ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Pragniemy zauważyć, iż izolacje pianką PUR mogą być stosowane również jako docieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów. W zależności od rodzaju izolowanej powierzchni stosujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach. Oba rodzaje pianek dzięki metodzie natrysku zapewniają 100% szczelność poprzez eliminację mostków termicznych.
Ocieplane poddasze pianką poliuretanową pozbawione jest nieszczelności, które są główną przyczyną start ciepła z budynku. Pianka dzięki natryskowej metodzie aplikacja dociera w każde nawet najdrobniejsze zakamarki na powierzchni dachu szczelnie je wypełniając. Stosowana do tego rodzaju izolacji pianka otwarto komórkowa taka jak na przykład H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE jest również izolacją powietrzno szczelną, która wbrew wszelkim pozorom mówiąc potocznie „oddycha” – jest bowiem materiałem paro przepuszczalnym. Ogromną zaletą pianki ICYNENE jest jej prawie zerowa absorpcja wody, a jak dobrze wiadomo przegroda budowlana nie powinna w ogóle się zawilgacać, gdyż spada wtedy znacznie jej efektywność energetyczna oraz może pojawić się niebezpieczna dla zdrowia pleśń. Na powierzchni pianki nawet po dodaniu zarodników taka pleśń nie rozwija się, czego potwierdzeniem są wyniki w aprobacie technicznej ITB.
Ocieplenie poddasza Chęciny cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskie
Cena ocieplania poddasza pianką zależna jest od kilku czynników, dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego bezpłatnego pomiaru na miejscu budowy, po którym będziemy mogli przedstawić konkretny już koszt wykonania izolacji.
Ciekawostka z miasta Chęciny
Mimo iż samo miasto nie należy do największych to odwiedzane jest przez turystów bardzo często – a to za sprawą Zamku Królewskiego. Zamek został wniesiony na przełomie XIII i XIV wieku na samym grzbiecie skalistego wzgórza. Jego potężne baszty widoczne są z drogi biegnącej do Krakowa. Po dziś dzień zachował się pełen obwód murów obronnych, baszta, 2 wieże oraz fundamenty mieszkalnych budynków. Ze wschodniej wieży, która pełni rolę punktu widokowego przy przejrzystej pogodzie widać nawet szczyty Tatr!
Zamek można zwiedzać praktycznie codziennie przez cały rok.