fbpx

Ocieplenie poddasza Chmielnik pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA CHMIELNIK PIANKA POLIURETANOWA

Ocieplenie poddasza Chmielnik pianka poliuretanowaTekst pt “Ocieplenie poddasza Chmielnik” pokazuję iż  pianka poliuretanowa na  całych terenach powiatu kieleckiego i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Chmielnik ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Pragniemy zauważyć, iż izolacje pianką natryskową mogą być stosowane również  jako ocieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet jako izolacja tarasów, podłóg jak również i fundamentów. W zależności od rodzaju ocieplanej powierzchni stosujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach. Obie pianki dzięki metodzie natrysku zapewniają 100% szczelność poprzez eliminację mostków termicznych.
Na dachach budynków mieszkalnych stosujemy piankę miękka czyli o otwartej strukturze komórek. Izolacja taka jest lekkim elastycznym materiałem, który stanowi barierę dla powietrza ale pozostaje paro przepuszczalna. To właśnie dzięki połączeniu tych wyjątkowych właściwości, ocielone poddasze pianką stanowi skuteczną i trwał izolację. Pianka doskonale klei się o wszelkiego rodzaju podłoża (deski, membrana dachowa, cegła itp.) przez co nie obwisa i nie osiada z biegiem lat. Stosowana przez nasza firmę kanadyjska pianka ICYNENE H2Foam Lite to produkt najwyższej jakości, czego potwierdzenie są liczne zdobyte nagrody w tym również i wyróżnienie Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Pianka została użyta do ocieplenia ponad 450 tysięcy budynków na całym świecie. Może być stosowana zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak również przemysłowym, rolnym, usługowym, a nawet jako docieplenie budynków sakralnych.

Ocieplenie poddasza Chmielnik cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza chmielnik 1
Cennik izolacji natryskowych uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zapewniamy zawsze bezpłatny pomiar na miejscu budowy, gdzie po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją nasi doradcy techniczno handlowi przedstawią Państwu najlepsza ofertę na ocieplenie poddasza kanadyjską pianką ICYNENE.

Ciekawostka z miasta Chmielnik
Chmielnik to niewielkie miasto leżące w powiecie kieleckim, które zasłynęło z potrawy „chmielnicka gęś”. W okresie przedwojennym mieszkańcy miasta poza rzemiosłem i rolnictwem hodowali właśnie gęsi, a ich tuczarnie znane były na europejskich rynkach. Pewnie dlatego na skwerze przy zbiegu ulic Kieleckiej i 1 Maja znajduje się „Gęsia studnia”. Legenda głosi, iż „chmielnicka gąska” znosi złote jaja, a dotknięcie jej dzioba zapobiega kryzysowi w domowym budżecie J.
Call Now Button