fbpx

Ocieplenie poddasza Dębica pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA DĘBICA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Dębica pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Dębica” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu dębickiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Dębica ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Do budowy naszych wymarzonych czerech ścian używamy coraz to nowszych materiałów, dlatego warto rozważyć opcję ocieplania pianką poliuretanową. Wykonywany natrysk pianki na poddaszu zapewnia nam odpowiednie wartości termiczne i to nie tylko za sprawą dobrego współczynnika przewodzenia ciepła, ale również brakiem mostków termicznych oraz o czym bardzo często się zapomina – konwekcji, w tym przypadku jej braku. To właśnie przez pętle konwekcyjne powstające w materiale izolacyjnym dochodzi do szybkiej wymiany ciepła – tak lambada określa tylko współczynnik przewodności cieplnej w warunkach laboratoryjnych, gdzie nie bierze się pod uwagę rzeczywistych panujących warunków na poddaszu.
To właśnie dach jest newralgicznym punktem i to właśnie o jego izolację należy zadbać z pieczołowitą starannością. Wykonane ocieplenie poddasza pianką PUR zapewni wysoki komfort termiczny, gdyż pianka natryskowa stanowi ogromny opór dla przepływu powietrza, dzięki czemu eliminuje zjawisko występowania konwekcji. Pragniemy tutaj przypomnieć iż mimo ogromnej szczelności powietrznej, wykonana izolacja za pomocą pianki poliuretanowej otwarto komórkowej takiej jak na przykład ICYNENE H2Foam lite jest izolacją paro przepuszczalną – jest współczynnik oporu dyfuzyjnego μ wynosi 3,3.

Ocieplenie poddasza Dębica cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza debica 1

Sprawdź nasza ofertę i poznaj cennik oraz więcej korzyści z ocieplania dachu pianką w twoim mieście dzwoniąc do naszych doradców techniczno handlowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego 6 dni w tygodniu.

Ciekawostka o mieście Dębica 
Miasto to jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych południowo wschodniej Polski. Rozwinięty jest tutaj mocno przemysł gumowy i chemiczny, chodzi głównie o firmę oponiarską „Dębica S.A.”, „Tikkurilla Beckers Polifarb” oraz fabrykę farb i lakierów „Snieżka”. W przypadku firmy oponiarskiej, pierwsza opona została wyprodukowana w 1939 roku a pierwsza opona radialna w 1976.
Call Now Button