fbpx

Ocieplenie poddasza Gorlice PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA GORLICE PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Gorlice PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Gorlice” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu gorlickiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Gorlice ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacja natryskowa pianką może być również wykorzystana jako ocieplenie stropu, ścian, dachów a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków istniejących wymagających termomodernizacji.

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową to obecnie najlepsza izolacja poddasza dostępna na rynku. Ale, żeby spełniła swe właściwości, musi zostać wykonana przez odpowiednio przeszkolone osoby na odpowiednim przystosowanym do tego rodzaju prac sprzęcie do natrysku. IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych kanadyjskiego producenta ICYNENE przeszedł wiele szkoleń i dzięki zdobytemu ogromnemu doświadczeniu na przełomie ponad pięciu lat gwarantuje, że wykonana przez nas izolacja natryskowa pianką poliuretanową zostanie wykonana prawidłowo z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Wykonane przez nasza ekipę również w mieście Gorlice ocieplenie poddasza pianką PUR to gwarancja prawidłowo wykonanej izolacji czego potwierdzeniem są nasze pozytywne opinie zawsze zadowolonych klientów. Każda nasza wykonana realizacja zgłaszana jest do systemu gwarancyjnego kanadyjskiego producenta, który po dokładnym przeanalizowaniu karty zgłoszeniowej wydaje pisemną gwarancję na wykonane ocieplenie poddasza pianką na okres 25 lat.
Mimo iż nawet w mieście Gorlice ocieplenie poddasza pianką poliuretanową wydaje się być nową technologią to pragniemy przypomnieć iż stosowana przez nas pianka PUR produkowana jest przez lidera branży izolacji natryskowych ICYNENE od 1986 roku! Tak, pianka jaką stosujemy produkowana jest już od 30 lat i została zastosowana w ponad 450 000 budynków na całym świecie. IZOEXPRESS i ICYNENE to gwarancja najwyższej jakości izolacji!

 

Ocieplenie poddasza Gorlice cena – izolacje natryskowe Małopolskaocieplenie poddasza gorlice 1

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy przedstawią Państwu cennik izolacji natryskowych.

 

Ciekawostka o mieście J

Czy wiedzieliście, że w mieście Gorlice (woj. małopolskie) zapłonęła pierwsza na świecie uliczna lampa naftowa? Wszystko to miało miejsce w 1854 roku za sprawą  wynalazcy i konstruktora lampy naftowej Ignacego Łukasiewicza.

Ogólnie ziemia Gorlicka uznawana jest za kolebkę przemysłu naftowego. To również tutaj w 1852 roku prać rozpoczął pierwszy na świecie szyb naftowy.
Call Now Button