fbpx

Ocieplenie poddasza Jarosław pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA JAROSŁAW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Jarosław pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Jarosław” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu jarosławskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Jarosław ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Bardzo wiele osób często podważa palność pianki poliuretanowej stosowanej do izolacji dachu. Pragniemy tutaj przypomnieć iż stosowana przez nas pianka PUR o otwartej strukturze komórek kanadyjskiego producenta ICYNENE posiada uniepalniacze klasyfikując piankę do klasy samo gasnącej (klasa E). Dzięki temu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 marca 2009r. została sklasyfikowana jako nierozprzestrzeniająca ognia (NRO), gdyż spełnia p. 2 załącznika nr 3 do WT – wymóg dotyczący warstwy izolacyjnej o klasie reakcji na ogień co najmniej E. Posiadamy również protokoły klasyfikacji odporności ogniowej REI 30 na dachach i REI 45 na ścianach. Pianka poliuretanowa H2Foam Lite w połączeniu z pojedynczą płytą kartonowo gipsową uzyskała klasę reakcji na ogień B-s1,d0. Wykonane ocieplenie dachu zapewnia 100% szczelność i tym samym zapobiega przedostawaniu się powierza do pomieszczeń, co w przypadku pożaru ma ogromne znaczenie, bo jak dobrze wiadomo bez tlenu ogień gaśnie!
Pianka może być również stosowana jako izolacja termiczna budynków użyteczności publicznej – na naszym koncie mamy wykonanych takich projektów m.in. sklepy, hotele, restauracje, a nawet kościoły.
Pianka poliuretanowa wbrew pozorom nie jest tak łatwo palnym materiałem na jaki być się wydaje.

Ocieplenie poddasza Jarosław cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza jaroslaw 1
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy przedstawią Państwu więcej korzyści płynących z ocieplenia dachu pianką ICYNENE oraz przedstawią koszty ocieplenia pianką. Proszę pamiętać iż cena uzależniona jest od wielu czynników dlatego zapraszamy na bezpłatny pomiar, po którym przedstawimy cenę izolacji pianką PUR.

Opis miasta Jarosław
Jarosław uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Wszystko to za sprawą pięknej architektury i licznej ilości zabytków. Mało kto pamięta, iż obecnie miasto województwa podkarpackiego w latach od grudnia 1920 do sierpnia 1945 znajdowało się na terenie województwa lwowskiego. Od 1945 roku do 1974 było już w województwie rzeszowskim, a od 1975 do 1998 wchodziło w skład województwa przemyskiego.
Call Now Button