fbpx

Ocieplenie poddasza Jasło pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA JASŁO PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Jasło pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Jasło” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu jasielskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Jasło ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.

Do izolacji poddasza stosujemy zawsze piankę poliuretanowa o otwartej strukturze komórek. Mimo iż pianka zamknięto komórkowa wykazuje się lepszym współczynnikiem przewodności cieplnej λ nie praktykujemy jej stosowania jako ocieplania dachu. Główną przyczyna jest jej ograniczona paro przepuszczalność, ograniczona elastyczność i co bardzo ważne słaba właściwość akustyczna. Dlatego do docieplania poddasza stosujemy piankę otwarto komórkową , która jest paro przepuszczalna, a pianka taka jak ICYNENE H2Foam Lite prawie w ogóle nie wchłania wody – jej absorpcja wody jest prawie na poziomie pianek zamknięto komórkowych! Pianka otwarto komórkowa wykazuje się również znakomitą elastycznością, dzięki czemu jest w stanie poruszać się razem z drewnianą konstrukcją dachu i co jeszcze bardzo ważne – znakomicie wygłusza nieprzyjemne dźwięki dochodzące z zewnątrz budynku.
Natomiast piankę o zamkniętej strukturze komórek stosujemy jako ocieplenie fundamentów, posadzek pod wylewki, jak również często jako izolację przeciw skropleniową w blaszanych garażach i halach. Zastosowanie zaledwie 3cm takiej izolacji likwiduje zjawisko wykraplania się na poszyciu dachowym od strony wewnętrznej.

Ocieplenie poddasza Jasło cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza jaslo 1
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, gdzie w Twoim projekcie można zastosować izolacje natryskowe pianką poliuretanową, oraz poznać cennik izolacji natryskowych skontaktuj się proszę z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy przedstawią wszystkie korzyści z zastosowania pianki poliuretanowej jako skutecznej i trwałej izolacji.
Toponimia miasta Jasło
W 1262 roku, bo takie jest pierwsze źródło, w którym pojawiła się wzmianka o mieście, nazwano miasto „Jasieł”. W XIV wieku nazwa niemiecka to „Jessel”. Nazwa miasta jest pochodzenia słowiańskiego pochodzi od nazwy rzeki, która przepływa przez nie. Dla ciekawostki, staropolski wyraz „jasło” oraz  wyraz „jesło” w okresie przedpolskim znaczył „żłób”.
Call Now Button