fbpx

Ocieplenie poddasza Jędrzejów pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA JĘDRZEJÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Jędrzejów pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Jędrzejów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu jędrzejowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza Firma wykonuje również w miejscowości Jędrzejów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako izolacja stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów.
Izolacje natryskowe pianką poliuretanową mogą być wykonywane zarówno w nowym jak i już istniejącym budynku – również w budynkach, w których istniejąca izolacja straciła swe właściwości. W przypadku przeprowadzania termomodernizacji, w większości budynków poddasze jest już wykończone, dlatego w takich sytuacjach cały proces przeprowadzany jest od strony zewnętrznej dachu. Wbrew pozorom, jest to rozwiązanie szybsze i tańsze, bowiem nie ma potrzeby przeprowadzania remontu na zagospodarowanym już poddaszu. Odpowiednia ekipa dekarska we współpracy z nasza ekipą wykonawczą w zależności od wielkości inwestycji jest w stanie przeprowadzić cały proces wymiany  starej izolacji na piankę PUR nawet w ciągu zaledwie 2 dni.
Niezależnie od strony aplikacji, w każdym przypadku ocieplony pianką PUR dach zapewnia 100% szczelność poprzez brak mostków termicznych.
Izolacja pianką to nie tylko izolacja termiczna, ale również akustyczna. Pianka doskonale tłumi dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy przedstawią Państwu więcej korzyści z ocieplania dachu pianką poliuretanową.

Ocieplenie poddasza Jędrzejów cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza jedrzejow 1

Cena ocieplenia poddasza zależna jest od wielu czynników, dlatego każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie, aby zapewnić jak najlepszą ofertę dla każdego przypadku. Nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa świętokrzyskiego 6 dni w tygodniu.
Przypominamy iż u nas pomiar jest zawsze bezpłatny i przede wszystkim nie zobowiązujący.

Ciekawostka o mieście Jędrzejów

Czy wiedzieliście, że w Jędrzejowie znajduje się jedno z największych na świecie muzeum zegarów? Wszystko zaczęło się od miłośnika astronomii – lekarza Feliksa Przypkowskiego, który gromadził słoneczne zegary i cała związaną z nimi literaturę. Wybudował on również obserwatorium astronomiczne, istniejące po dziś dzień. W muzeum można spotkać wszystkie rodzaje słonecznych zegarów konstruowanych od XV wieku.
Call Now Button