fbpx

Ocieplenie poddasza Kazimierza Wielka pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA KAZIMIERZA WIELKA PIANKA POLIURETANOWA

Ocieplenie poddasza Kazimierza Wielka pianka poliuretanowaTekst pt “Ocieplenie poddasza Kazimierza Wielka” pokazuję iż  pianka poliuretanowa na  całych terenach powiatu kazimierskim i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Kazimierza Wielka ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Pragniemy zauważyć, iż izolacje pianką mogą być stosowane również  jako docieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet jako izolacja tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
W zależności od izolowanej powierzchni wykorzystujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach. Obie technologie mogą być stosowane w budynkach już istniejących jak również i w nowo budowanych.
Jeśli chodzi o izolację poddasza budynku mieszkalnego, to stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową. Często pada pytanie dlaczego nie zamknięto komórkową, która ma nawet lepszą lambdę? Odpowiedź jest bardzo prosta: pianka o otwartych komórkach jest materiałem elastycznym i w przeciwieństwie do piany o zamkniętych komórkach jest w pełni paro przepuszczalna. Stosowana przez nas pianka otwarto komórkowa kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się również prawie zerową wchłanialnością wody. Dodatkowo miękka i otwarto komórkowa struktura pianki wykazuje doskonałe właściwości akustyczne – w przeciwieństwie do twardej pianki o zamkniętych komórkach. Tak więc, pianka miękka na poddasze, a gdzie ma zastosowanie pianka twarda? – spełnia doskonale swe właściwości jako izolacja fundamentów, podłóg, tarasów jak również i dachów płaskich od zewnątrz. Pianka ta wykorzystywana jest bardzo często w blaszanych garażach jako izolacja termiczna i przede wszystkim przeciw skropleniowa – już zaledwie 3cm warstwa izolacyjna zapobiega poceniu się blachy. Pianką tą można również stosować jako izolację termiczną w chłodniach i wszelkiego rodzajach przechowalniach warzyw i owoców – jest twarda powierzchnia pozwala na czyszczenie nawet myjkami ciśnieniowymi.

Ocieplenie poddasza Kazimierza Wielka cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza kazimierza wielka 1

Cena wykonania ocieplenia natryskową pianką zależna jest od paru czynników.
IZOEXPRESS jako profesjonalny wykonawca tej technologii oferuje darmowy pomiar na miejscu budowy po którym będziemy mogli przedstawić najlepszą dla Państwa ofertę.

Ciekawostka o mieście Kazimierza Wielka 
Kazimierza Wielka jest trzecim najmniejszym miastem powiatowym w naszym kraju, nie mniej jednak ze względu na swe umiejscowienie i zasób na lessach czarnoziem, stała się krainą rolniczą województwa świętokrzyskiego.
Call Now Button