fbpx

Ocieplenie poddasza Kęty PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA KĘTY PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Kęty PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Kety” pokazuję iż  pianka PUR na terenach tego powiatu to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Kęty ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków istniejących wymagających termomodernizacji.

W czasach coraz to droższej energii warto pomyśleć o prawidłowej izolacji domu. Aby zapewnić naszym wymarzonym czterem ścianom odpowiednie ocieplenie, należy popatrzeć na budynek jako na całość i zapewnić wszystkim elementom składowym budynku odpowiednią równowagę. Tylko to jest gwarancją sukcesu! Po co nam na przykład wysoko energooszczędne okna, gdy nie mamy odpowiednio ocieplonej ściany i odwrotnie. Po co inwestować w czasem nad przerost super ociepleniem ściany jak na dachu izolacja z najtańszych dostępnych na rynku materiałów nie zapewni odpowiedniego ocieplenia poddasza?ocieplenie poddasza kety 1

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest znalezienie kompromisu, czyli odpowiedniego systemu izolacji ścian, w połączeniu z energooszczędnymi oknami i wysokiej jakości izolacji dachu, który zapewni optymalny komfort użytkowania budynku. W przypadku ocieplenia ścian, sprawa wydaje się być prosta – najbardziej popularnym ociepleniem jest zastosowanie styropianu który znakomicie sprawuje się jako izolacja termiczna ścian, wybór okien też nie należy do najtrudniejszych, ale gdy przechodzimy do ocieplenia poddasza to sprawa już się komplikuje. Dostępnych materiałów izolacyjnych do ocieplenia dachu jest mnóstwo, ale czy wszystkie zapewnią odpowiednią izolację termiczną? Po obszernym studiowaniu wszystkich materiałów, okazuje się, że izolacja natryskowa pianką poliuretanową jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ dzięki metodzie natrysku wypełnia każde szczeliny, nawet te najdrobniejsze i trudno dostępne. Dzięki temu mamy zapewnioną ciągłości izolacji poddasza i tym samym nie mamy mostków termicznych. Ponad to pianka poliuretanowa nie pozwala na ruch powietrza wewnątrz swej struktury tym samym zapobieganiu powstawaniu konwekcji w przegrodzie, która odpowiedzialna jest za ogromne straty energii. Stosowane przez nas ocieplenie pianką PUR zapewnia paro przepuszczalność przegrody, a pianka taka jak ICYNENE prawie w ogóle nie chłonie wilgoci.

Ocieplenie poddasza Kęty cena – izolacja natryskowa Małopolska
Umów się już dziś w mieście Kęty na darmowy pomiar i poznaj więcej korzyści z ocieplania dachu pianką ICYN ENE oraz poznaj cennik izolacji natryskowych pianką PUR.
Call Now Button