fbpx

Ocieplenie poddasza Kolbuszowa pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA KOLBUSZOWA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Kolbuszowa pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Kolbuszowa” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu kolbuszowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Kolbuszowa ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji. W naszej ofercie wykonujemy izolację pianką otwarto i zamknięto komórkową – każda dobierana do odpowiedniego zastosowania.
Wybierając odpowiednią izolację naszego domu, tym bardziej izolację dachu powinniśmy zwrócić uwagę na właściwości materiału izolacyjnego. Najczęściej, niestety błędnie kierujemy się tylko i wyłącznie współczynnikiem przewodności cieplnej lambdy. Oczywiście zgadza się, im niższa lambda tym izolacyjnośc materiału jest lepsza, ale czy owa lambda jest jedynym wyznacznikiem izolacyjności? Otóż okazuje się, że wcale nie! Gdy tradycyjna izolacja zamontowana jest nieprawidłowo, mogą powstać drobne luki i szczeliny, co może prowadzić do ogromnych star powietrza tym samym ciepła z budynku. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową taką jak na przykład ICYNENE H2Foam Lite, eliminują powstawanie jednej z głównych przyczyn strat energii – nieszczelności. Dzięki metodzie natrysku pianka dokładnie wypełnia ocieplaną powietrznię i co bardzo ważne nie obwisa i nie osiada z biegiem czasu. Dlatego tak samo jak w momencie wykonania izolacji dachu jak i na przełomie lat, ocieplone poddasze pianką PUR nie wykazuje mostków termicznych, a tym samym nie pogarsza się izolacyjność przegrody. Pianka otwarto komórkowa taka jak H2Foam Lite jest materiałem paro przepuszczalnym o bardzo niskiej absorpcji wody. Pianka stanowi również barierę powietrzoszczelną co znacząco poprawia efektywność energetyczną domu. Pianka po za znakomitymi właściwościami termicznymi jest również izolacją akustyczną, co korzystnie wpływa na podwyższenie komfortu użytkowania poddasza.
Poznaj więcej korzyści z zastosowania pianki poliuretanowej na Twoim poddaszu kontaktując się telefonicznie z naszymi doradcami techniczno handlowymi którzy są do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu na terenie całego województwa podkarpackiego.

Ocieplenie poddasza Kolbuszowa cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza kolbuszowa 1

Cena izolacji natryskowych zależy od paru czynników, dlatego aby wykonać kosztorys ocieplenia Twojego poddasza skontaktuj się z nami. Pamiętaj, iż pomiar i wycena jest u nas zawsze GRATIS!
Call Now Button