fbpx

Ocieplenie poddasza Końskie pianka PUR

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA KOŃSKIE PIANKA PUR

Ocieplenie poddasza Końskie pianka PURTekst pt “Ocieplenie poddasza Końskie” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu koneckiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Końskie ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Końskie to kolejne miasto na liście województwa świętokrzyskiego, które bardzo często odwiedzane jest przez nasza ekipę wykonawczą. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Jak dobrze wiadomo ciepłe powietrze jest lżejsze od zimnego dlatego unosi się zawsze ku górze – tak więc to właśnie dach (stropodach) jest ostatnią barierą, która może go zatrzymać, i to właśnie o jego izolację szczególnie należy zadbać. Największe straty powodują wszelkiego rodzaju nieszczelności: mostki termiczne na połączeniach z konstrukcją nośną dachu, mostki przy ścianach kolankowych, szczytowych, działowych, a także wszelkie luki i szpary które ciężko ocieplić tradycyjnymi metodami. Rozwiązaniem problemu, są izolacje natryskowe pianką poliuretanową, które dzięki metodzie aplikacji polegającej na natrysku wypełniają dokładnie wszelkie szpary i zakamarki. Pianka PUR o otwartych komórkach taka jak na przykłada H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się również znakomitą przyczepnością do podłoża, tak więc eliminuje poważne mostki termiczne, które z reguły występują na całej długości każdej krokwi na dachu. Pianka H2Foam Lite jest materiałem paro przepuszczalnym o bardzo niskiej absorpcji wody, dlatego stanowi znakomite zabezpieczenie przed wilgocią – pianka bardzo szybko oddaje wodę nie absorbując jej. Rozwiązanie takie sprzyja osuszaniu przegrody, która nie powinna się w ogóle zawilgocić. Przeprowadzone badania na piance ICYNENE udowodniły, że na jej powierzchni nie rozwija się szkodliwa dla zdrowia pleśń (aprobata techniczna ITB). Pianka poza znakomitymi właściwościami termicznymi jest również izolacją akustyczną, która bardzo dobrze tłumi dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości.

Ocieplenie poddasza Końskie cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza konskie 1

Cena ocieplenia poddasza pianką poliuretanową zależna jest od kilku czynników, tak więc zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar, po którym będziemy mogli Państwu zaproponować cennik wykonania izolacji dachu pianką PUR.
Call Now Button