fbpx

Ocieplenie poddasza Kraków PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA KRAKÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Kraków PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Kraków” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu krakowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Ocieplenie poddasza Kraków – pianka PUR – Małopolska

Ocieplanie poddasza pianką w stolicy Małopolski skierowana jest do właścicieli i inwestorów budynków jednorodzinnych jak i  inwestycji przemysłowych. W Krakowie dużą część realizacji stanowią nowe domy których właściciele przekonali się do ocieplenia dachu naszym systemem pianki  PUR –  zaważyła kwestia oszczędności na kosztach energii związanych z późniejszym użytkowaniem domu ( trwałość i szczelność pianki poliuretanowej ), dla części inwestorów liczyła się  szybkość wykonania ( dzięki piance ICYNENE jesteśmy w stanie ocieplić 300-400m2 dachu w jeden dzień ) oraz trwałość izolacji poddasza ( ocieplając poddasze pianką ICYNENE otrzymuje się 25 lat gwarancji ), która  zachowuje niezmienne właściwości przez cały okres  “życia” budynku.

W obszarach Krakowa natrysk pianki poliuretanowej sprawdza się również jako termomodernizacja budynków. Część mieszkańców Krakowa   użytkuje domy budowane kilkadziesiąt lat temu, obecnie wielu  wymienia izolację poddasza, np.  wymieniając dach. Dla tych osób duże znaczenie ma bezpieczeństwo – w systemie izolacyjnym Icynene wykonana izolacja termiczna z pianki natryskowej jest całkowicie bezpieczna, tzn. nie posiada zapachu, brak jest pylenia, które występuje przy ocieplaniu np. tradycyjną metodą wełną mineralną. Izolacja ta również  jest odporna na szkodniki i pleśń ( posiada atest stowarzyszenia A.M.I.C.A. ).
Metoda izolacji pianką poliuretanową ma szerokie zastosowanie –  wykorzystuje się ją bardzo często do izolacji budynków pasywnych i energooszczędnych.
Tekst “Ocieplenie poddasza Kraków” pokazuje iż izolacja pianką poliuretanową wykonywana przez naszą firmę na terenach powiatu krakowskiego  może być stosowana na dowolne powierzchnie tj. blacha, drewno, folia paroprzepuszczalna, beton.
Tą metodą można także oprócz  m.in. ocieplania dachów skośnych izolować ściany, ocieplić strop i  podłogi. Pianka PUR doskonale tłumi  hałas, nie przenosi wibracji i innych dźwięków.
Najnowsze normy energooszczędności nowo powstałych domów w Unii Europejskiej, które Polska zaakceptowała i które będzie musiała wdrożyć, wymuszą na inwestorach szukanie skuteczniejszych i bezpieczniejszych sposobów izolacji –  system Icynene  na wszystkich polach wygrywa z innymi metodami.

Jak przygotować poddasze na ocieplanie pianką poliuretanową ? Na to pytanie odpowiedzą Państwu nasi doradcy. Na spotkaniu odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie ocieplenia domu oraz podpowiedzą jak najlepiej wykorzystać system izolacji natryskowej, tak aby co roku mogli Państwo zaoszczędzać na ogrzewaniu budynku poprzez szczelne ocieplenie dachu, stropu jak i całego budynku.

Firma IZOEXPRESS działa na terenach całego Krakowa i Małopolski oferując natrysk pianki poliuretanowej, dzięki której ocieplenie domu jest szczelne i trwale.

Pracownicy firmy posiadają niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w natrysku pianki pozwalającą bezbłędnie wykonać izolację.

Obszar działań : Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.ocieplenie poddasza krakow 2

Opis miasta

Kraków  był stolicą Polski do 1795 roku. Jest to miasto położone w południowej Polsce, obecnie na drugim miejscu w kraju, pod względem liczby mieszkańców i wielkości. Kraków stanowi ważny ośrodek społeczny, a także kulturalny dla mieszkańców Polski. Dysponuje wieloma cennymi zabytkami. Jest stolicą województwa małopolskiego. W Krakowie znajduje się wiele ważnych instytucji np. siedziba Polskiego Związku Narciarskiego czy PAU. Kraków jest także znany z oświaty, funkcjonuje tu wiele uczelni wyższych. Działa tu wiele teatrów, Archiwum Narodowe oraz biblioteki w tym znana w całym kraju Biblioteka Jagiellońska. Kraków uznawany jest także za doskonałe miejsce dla rozwoju biznesu. Wiele znanych firm ma tu swoje siedziby oraz centra badawcze m.in. są to Motorola, Google czy Siemens.

 
Call Now Button