fbpx

Ocieplenie poddasza Krosno pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA KROSNO PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Krosno pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Krosno” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu krośnieńskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Krosno ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji. Izolacja pianką może być wykonana w budynkach jedno oraz wielorodzinnych ale także w budynkach przemysłowych, handlowych, usługowych jak również budynków inwentarskich. W zależności od zastosowania stosujemy piankę otwarto bądź zamknięto komórkową.

Ocieplanie pianką to bardzo trwała izolacja. Pianka PUR wykazuje się wysoką adhezją, tzn. przyczepnością. Pianka znakomicie klei się do wszelkich materiałów używanych w budownictwie (membrany dachowe, drewno, cegła, beton itp.) Pianka nie opada, nie obwisa i nie kurczy się. Jest również bezpieczna dla zdrowia mieszkańców budynku – stosowana przez nas kanadyjska pianka otwarto komórkowa ICYNENE spełnia najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+. Izolacja natryskowa o otwartych komórkach taka jak ICYNENE H2Foam Lite ma ponad 99% otwartych komórek. Pianka spienia jest za pomocą wody, a w jej komórkach znajduje się po prostu powietrze, dlatego pianka nie utlenia się i nie traci swoich właściwości termicznych. Ocieplone pianką poddasze gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez cały rok – pianka zapewnia odpowiedni komfort termiczny zarówno w ziemie jak i w lecie w trakcie wysokich upałów.

Ocieplenie poddasza Krosno cena – izolacja natryskowa Podkarpacie ocieplenie poddasza krosno 1

Cena ocieplenia poddasza pianką zależy od kilku czynników, dlatego aby poznać koszty oraz więcej korzyści z ocieplenia poddasza pianką ICYNENE zadzwoń do naszych doradców technicznych, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego. Przypominamy, że u nas pomiar jest zawsze GRATIS!

Ciekawostka o mieście Krosno
Czy wiedzieliście, że Krosno nazywane jest „parva Cracovia” co oznacza mały Kraków? To wszystko za sprawą krośnieńskiego rynku z sukiennicami renesansowymi przypominający Krakowską Starówkę. W Krośnie jest wiele pięknym zabytkowych kościołów między innymi kościół Św. Trójcy, Kościół i klasztor franciszkanów, kościół NMP królowej Polski, kościół Św. Piotra i Jana, który został poświęcony przez Jana Pawła II.
Call Now Button