fbpx

Ocieplenie poddasza Łańcut pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA ŁAŃCUT PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Łańcut pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Lańcut” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu łańcuckiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Łańcut ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Izolacja termiczna dachu jest bardzo ważnym elementem mocno wpływającym na całą energooszczędność domu, dlatego warto o nią starannie zadbać. Jak dobrze wiadomo, należy tak wykonać izolację dachu, aby było jak najmniej mostków termicznych. Dzięki wykonaniu ocieplenia poddasza pianką poliuretanową za pomocą natrysku mamy 100% pewność, że powstała izolacja dachu nie ma żadnych łączeń. Natryskiwana pianka rozrasta się ponad stu krotnie wypełniając dokładnie każdą najmniejszą szczelinę ocieplanej powierzchni. Natryśnięta pianka jest również bardzo dobrze przyklejona do wszystkich elementów dachu (krokwi, folii, desek itp.) . Aby się o tym przekonać, nie trzeba wcale posiadać kamery termowizyjnej, a o braku mostków termicznych można się przekonać już w pierwszych dniach zimowych, kiedy pierwszy śnieg pokryje nasz dach. Ocieplone dachy pianką są na całej powierzchni dachu pokryte równomierną warstwą białego puchu – jest to najprostszy dowód na potwierdzenie eliminacji mostków termicznych przez natryskową piankę izolacyjną.
Po za eliminacją mostków termicznych, pianka izolacyjna taka jak na przykład ICYNENE H2Foam Lite o otwartej strukturze komórek stanowi barierę dla przemieszczającego się powietrza, ale pozostaje wciąż materiałem paro przepuszczalnym. Pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE wykazuje się również znakomitymi właściwościami akustycznymi.

Ocieplenie poddasza Lańcut cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza lancut 1
Poznaj cennik ocieplania poddasza pianką oraz więcej korzyści dzwoniąc do naszych doradców techniczno handlowych bądź wysyłając zapytanie na nasz adres e-mail info@izoexpress.pl

Co warto odwiedzić w mieście Łańcut?
Każdy przebywający w mieście lub nawet tylko przejeżdżający przez Łańcut powinien odwiedzić jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w naszym kraju – Zamek – muzeum Łańcut – dom księżnej Lubomirskiej i Diabła Łańcuckiego. Ów rezydencja słynie z przepięknych pomieszczeń mieszkalnych oraz posiada bogatą i ciekawą kolekcję pojazdów konnych.

 

 
Call Now Button