fbpx

Ocieplenie poddasza Leżajsk pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA LEŻAJSK PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Leżajsk pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Leżajsk” pokazuję iż pianka PUR na terenach powiatu leżajskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Leżajsk ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Wykonane prze naszą doświadczoną ekipę ocieplenie poddasza pianką PUR gwarantuje brak mostków termicznych, przez co izolacja dachu jest bardziej skuteczna. Realizowane przez nas inwestycje można zweryfikować kamerą termowizyjną. Proszę pamiętać, iż badanie takie przynosi najwięcej efektów w okresie grzewczym, kiedy różnice temperatur między wnętrzem a otoczeniem są największe. Dla prawidłowego badania budynku kamerą termowizyjną wymaga się różnicy temperatur na poziomie co najmniej 15 stopni Celsjusza, lecz z doświadczenia wiemy, iż różnice sięgające ponad 25 stopni dają najlepsze rezultaty. Przy takich warunkach wychodzą na jaw wszelkie mankamenty izolacji budynku, w tym izolacji ścian i dachu. W przypadku ocieplenia ścian największe straty przynoszą zazwyczaj mostki wokół okien i drzwi, a na dachach często widać niedoskonałości w izolacji ścian kolankowych i szczytowych przy łączeniu w konstrukcją nośną dachu. Również mostki termiczne przy styku tradycyjnych materiałów izolacyjnych z krokwiami przyczyniają się do dużej straty ciepła tym samym podwyższają koszty ogrzania budynku. Izolacja natryskowa pianką poliuretanową , dociera do każdej nawet najmniejszej szczeliny ocieplanej powierzchni, a dzięki rozrostowi pianki wypełnia je dokładnie. Pianka znakomicie klei się do drewna, folii i innych materiałów dlatego nawet ruchy konstrukcyjne dachu nie powodują rozszczelnienia izolacji.

Ocieplenie poddasza Leżajsk cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza lezajsk 1

Cena wykonania ocieplenia poddasza pianką natryskową zależna jest od kilku czynników, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy służą darmowym pomiarem i wyceną na miejscu inwestycji.

Ciekawostka o mieście Leżajsk 
W mieście znajduje się browar, który nie jest wcale aż tak starym browarem jak można by sadzić po niektórych etykietach  – powstał w latach 1972-1977, choć widniejąca na niektórych produktach data 1525 może wprowadzać w błąd (data ta tak na prawdę nawiązuje do pierwszych wzmianek o warzeniu piwa w tym regionie).
Call Now Button