fbpx

Ocieplenie poddasza Libiąż PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA LIBIĄŻ PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Libiąż PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Libiąż” pokazuję iż  pianka PUR na terenach całego powiatu jak i jego okolicach to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Libiąż woj. małopolskie ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków istniejących wymagających termomodernizacji.

Izolacje natryskowe dzięki metodzie aplikacji stanowią jednym z najlepszych rozwiązań na ocieplenie domu. Należy zwrócić uwagę, iż występują dwa główne rodzaje stosowanych pianek poliuretanowych: o otwartych i o zamkniętych komórkach. Każda pianka PUR ma służy do konkretnego zastosowania, i tak dla przykładu pianka zamknięto komórkowa stosowana jest izolacja termiczna fundamentów, tarasów, balkonów, różnego rodzaju zbiorników czy bojlerów ale również może służyć jako izolacja dachu płaskiego od zewnątrz lub ocieplenie dachu blaszanego hal magazynowych, produkcyjnych czy nawet garaży.
Pianka poliuretanowa otwarto komórkowa znajduje głównie zastosowanie jako izolacja termiczna i akustyczna poddaszy, domów jedno i wielorodzinnych. Ocieplanie poddasza pianką to nie tylko izolacja dachu ale również ścian kolankowych, szczytowych a także izolacja stropu.

Pianka o otwartej strukturze komórek stosowana jest również jako kompleksowa izolacja domów szkieletowych. W takich przypadkach pianka może być zastosowana jako ocieplenie ścian głównych i ścian działowych, oraz ocieplenie stropu i dachu. Dzięki znakomitej przyczepności do drewna oraz elastyczności pianki PUR wykonana izolacja poddaje się drobnym ruchom konstrukcji drewnianej, dlatego tak samo jak na początku instalacji, tak i na przełomie lat użytkowania budynku izolacja gwarantuje 100% szczelność i brak mostków termicznych,

Ocieplenie poddasza Libiąż cena  – izolacja natryskowa Małopolskaocieplenie poddasza libiaz 1

Cena wykonania izolacji dachu pianką uzależniona jest od kilku czynników, dlatego aby poznać koszty zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi którzy przedstawią cenę oraz więcej korzyści z ocieplenie poddasza pianką poliuretanową ICYNENE.

Krótki opis miasta Libiąż
Należące dziś do województwa małopolskiego miasto ,w latach 1975 – 1998 należało administracyjnie do województwa katowickiego. Libiąż uznawane jest za miasto przemysłowego, dzięki między innymi kopalni węgla kamiennego „Janina”, kopalni dolomitu „Libiąż”, a także fabryce okien PCW „Thermoplast” i produkcji kostki brukowej „Libet”.
Call Now Button