fbpx

Ocieplenie poddasza Limanowa PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA LIMANOWA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Limanowa PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Limanowa” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu limanowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Limanowa woj. małopolskie ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.

Prawidłowe ocieplenie poddasza ograniczy straty ciepła zapewniając optymalny komfort użytkowania jak również przyczyni się do obniżenia rachunków za energię potrzebną do ogrzania budynku. Należy również pamiętać, że prawidłowa izolacja poddasza to taka, która zapobiega przegrzewanie się pomieszczeń na poddaszu w okresie letnim. Izolacja natryskowa pianką poliuretanową kanadyjskiego producenta ICYNENE dzięki metodzie natrysku wypełnia każdą lukę eliminując mostki termiczne. Pianka jaką stosujemy do ocieplenie poddasza to pianka o otwartych komórkach, która jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem, o bardzo niskiej absorpcji wody i co najważniejsze ogranicza przepływ powietrza, dzięki czemu jest znakomitą izolacją dachu, która zapewni ciepło zimą i chłód latem. Ponad to pianka PUR otwarto komórkowa jest również znakomitą izolacją akustyczną. Nieprzyjemne dźwięki uderzających kropel deszczu o poszycie dachu szczególnie blaszane, po zastosowaniu pianki poliuretanowej przestają praktycznie być słyszalne. Należy pamiętać, że izolacja termiczna pianką to nie tylko ocieplenie dachu to również izolacja stropu drewnianego, w którym również doskonale sprawdza się jako izolacja akustyczna. Ten rodzaj ocieplenia znajduje również zastosowanie jako izolacja ścian działowych, niezależnie od tego czy są to ściany drewniane czy z płyt kartonowo gipsowych. W obu przypadkach pianka znakomicie wygłusza dźwięki z sąsiadujących pomieszczeń.

Ocieplenie poddasza Limanowa cena – izolacja natryskowa Małopolskaocieplenie poddasza limanowa 1

Aby poznać koszt wykonania ocieplenia dachu skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią Państwu cennik oraz więcej informacji o korzyściach z zastosowania pianki natryskowej.

 

Ciekawostka o mieście Limanowa J
Tym razem bardziej o powiecie niż o samym mieście. Powiat limanowski po za wspaniałymi widokami i zabytkami sakralnymi, to kraina wielu tajemnic i legend. Jedna z nich mówi, że na Łysej Górze znajdowała się osada, w której ludzie zapomnieli o Bogu i zamiast do kościoła, uczęszczali do karczmy. Miarka pewnego dnia się przebrała i w Dzień Bożego Ciała ziemia pochłonęła całe miasteczko, a legenda głosi, że w każde Boże Ciało dokładnie o południu spod ziemi słychać bijące dzwony.
Call Now Button