fbpx

Ocieplenie poddasza Lubaczów pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA LUBACZÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Lubaczów pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Lubaczów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu lubaczowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Lubaczów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji. W naszej ofercie wykonujemy izolację pianką otwarto i zamknięto komórkową – każda dobierana do odpowiedniego zastosowania.
Izolacje natryskowe pianką stanowią znakomitą izolację termiczną, ale pragniemy zwrócić również uwagę iż pianka poliuretanowa o otwartej strukturze komórek jest również znakomitą izolacją akustyczną oraz wbrew pozorom stanowi barierę dla przemieszczającego się powietrza. Innymi słowy jest to izolacja 3 w 1 (termiczna, akustyczna i powietrzno szczelna). Dzięki tym znakomitym trzem właściwościom w połączeniu z brakiem mostków termicznych jakie gwarantuje metoda natrysku izolacja ta stanowi najlepsze dostępne ocieplenie poddasza na rynku izolacyjnym. Docieplanie poddasza pianką poliuretanową gwarantuje nam znakomitą izolację termiczną co przekłada się na odpowiedni klimat na poddaszu oraz co również bardzo ważne – przyczynia się do oszczędności energii, a tym samym do zmniejszanie rachunków za ogrzewanie w zimie i klimatyzowanie w okresie letnim. Tak, izolacja natryskowa pianką PUR to również znakomita izolacja chroniąca nasze poddasze przed przegrzewaniem się. Zapraszamy do zapoznani się z naszymi inwestycjami i zawsze pozytywnymi opiniami klientów, którzy niejednokrotnie potwierdzili znakomite właściwości pianki poliuretanowej jako izolację poddasza. Nawet w największe upały, których nie brakuje u nas od kilku lat poddasze nie przegrzewa się!

Ocieplenie poddasza Lubaczów cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza lubaczow 1

Cena ocieplania pianką, ze względu na fakt iż jest „produkowana” na miejscu tzw. „in situ” zależna jest od paru czynników, dlatego aby zapewnić jak najlepszą cenę każdą inwestycję wyceniamy indywidualnie. Proszę pamiętać iż u nas pomiar i wycena jest zawsze GRATIS! Dlatego nie czekaj i już dziś umów się na bezpłatny pomiar z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego, w tym również w mieście Lubaczów.
Call Now Button