fbpx

Ocieplenie poddasza Mielec pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA MIELEC PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Mielec pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Mielec” pokazuję iż pianka PURa na  terenach powiatu mieleckiego i jego obrzeżach to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta 

Mielec jest częścią województwa podkarpackiego położone w dolinie Wisłoki, oraz Kotlinie Sandomierskiej i zajmuje powierzchnię 46,89 km2

Od 1999 r. Miasto to jest siedzibą władz powiatu i jednym z większych ośrodków przemysłowych województwa. Mielec kojarzony jest z przemysłem lotniczym oraz motoryzacyjnym. Zlokalizowane są tutaj Polskie Zakłady Lotnicze, które stanowią największy przemysł lotniczy w Polsce. W 1995 została utworzona Specjalna Strefa Ekonomiczna ( Euro-Park Mielec ) w której rozwijają się różne branże przetwórcze takie jak: spożywcza, meblarska, budowlana, elektromaszynowa, oraz farmaceutyczna. Wewnątrz strefy umiejscawianych jest dużo firm prywatnych. Na terenie znajduje się także lotnisko które zdolne jest przyjąć duże samoloty transportowe i pasażerskie. Ogółem w Mielcu mieszka ok. 61000 mieszkańców. Będąc w Mielcu można odwiedzić  bazylikę św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, kościół pomocniczy św. Marka Ewangelisty, Klasycystyczny Dworek Suchorzewskich, Pałacyk Oborskich.Poza samym Mielcem bogate w atrakcje są okolice miasta. Warto odwiedzić pochodzący z XVI wieku, „Mały Wawel”, jak nazywa się zamek w Baranowie Sandomierskim. W Czerminie warto odwiedzić murowany barokowy kościół z XVII wieku, natomiast w Przecławiu możemy zwiedzić zamek Lizęgów, określany mianem klejnotu pośród zamków dawnej Rzeczypospolitej.

Ocieplenie poddasza Mielec pianką PUR – cena, kosztyocieplenie poddasza mielec 1

Pianka poliuretanowa którą oferuje nasza firma to coraz bardziej ciesząca się wśród nowo powstałych domów metoda ocieplania, zarówno dachu / poddasza jak i innych elementów budynku. Dzięki zastosowaniu izolacji natryskowych na poddaszu zapewniamy szczelność i trwałość konstrukcji więźby dachowej, znacznie zmniejszając koszty wydawane na ogrzewanie w trakcie trwania zimy. Oferowana przez nas pianka PUR to najwyższej jakości materiał izolacyjny, który nie obciążając tak konstrukcji dachu jak standardowe materiały izolacyjne jednocześnie 100 % uszczelnia i eleminuje powstawanie mostków termicznych. Pianka poliuretanowa, dzięki swoim doskonałym właściwościom termicznym nadaje się na natrysk na wszelkiego rodzaju powierzchnie ( folia paroprzepuszczalna, drewno, blacha, cegła, beton itp. ) pozostając trwałą izolacją na długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Call Now Button