fbpx

Ocieplenie poddasza Nisko pianka PUR

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA NISKO PIANKA PUR

Ocieplenie poddasza Nisko pianka PURTekst pt “Ocieplenie poddasza Nisko” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu niżańskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Nisko ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Dach jest newralgicznym punktem każdego budynku, dlatego należy zadbać i jego prawidłowa izolację. Starty ciepła z budynku maja ogromny wpływ na zużycie energii potrzebnej do ogrzania budynku. Najczęstsza przyczyną strat ciepła są mostki termiczne przez które dochodzi do ogromnej ucieczki ciepła z naszego budynku. Na rynku dostępnych jest wiele materiałów i technologii dociepleń, ale która jest najlepsza? Która zapewni brak mostków termicznych i która będzie na tyle elastyczna, aby pracowała razem z drewniana konstrukcją dachu? Odpowiedzią jest izolacja natryskowa pianką poliuretanową. Dzięki metodzie natrysku ocieplenie poddasza pianką zapewnia 100% szczelność, brak mostków termicznych przy jednoczesnych zachowaniu paro przepuszczalności. Pianka PUR, która stosujemy do izolacji dachów to produkt kanadyjskiego producenta ICYNENE – lidera światowego wśród izolacji natryskowych. Dzięki niespotykanym właściwościom pianki PUR H2Foam Lite oraz ogromnemu zdobytemu doświadczeniu na przełomie wielu lat, ocieplenia dachu domu jednorodzinnego zwykle zajmuje nam tylko 1 dzień, co znacznie przyśpiesza proces zaadaptowania poddasza. Po wykonanym natrysku pianki już po 24 godzinach poddasze nadaje się do użytkowania i można dokonać jego zabudowy.

Ocieplenie poddasza Nisko cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza nisko 1

Cena ocieplenia dachu pianką uzależniona jest od wielu czynników, poza wielkością powierzchni i grubością izolacji jest jeszcze kilka istotnych czynników wpływających na koszty wykonania, tak więc aby poznać nasz cennik izolacji skontaktuj się z nami a po zapoznaniu się z inwestycją przedstawimy koszt wykonania izolacji pianka ICYNENE.

Ciekawostka o mieście Nisko 
Nisko posiada wspaniały, unikatowy herb miasta, Jest jego kilka interpretacji a jedna z nich mówi, iż powstał on w1932 prze niżańskich sportowców, którzy jechali na zawody do Lwowa, na których kapitanowie drużyn wręczali przed zawodami proporczyki, na których widniały zawsze herby miast. Ale Nisko go nie miało, dlatego na szybko został stworzony przez sportowców! Na herbie znajduje się świerk na tle czerwonych słupów. Podstawą jest łąką z trzema kamieniami a całość przecina rzeka San.
Call Now Button