fbpx

Ocieplenie poddasza Nowa Dęba pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA NOWA DĘBA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Nowa Dęba pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Nowa Dęba” pokazuję iż  pianka PUR w okolicach Tarnobrzegu to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Nowa Dęba ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji. W naszej ofercie wykonujemy izolację pianką otwarto i zamknięto komórkową – każda dobierana do odpowiedniego zastosowania.
Izolacja dachu ma ogromny wpływ na komfort mieszkańców domu, gdyż to właśnie przez dach ucieka najwięcej ciepła w okresie grzewczym i dlatego należy zadbać o jego jak najlepsze ocieplenie.
Stosowana przez nas technologia dociepleń dachu polega na natryśnięciu pianki poliuretanowej na całą powierzchnie dachu. Dzięki metodzie natrysku pianka PUR dociera w każdy nawet najdrobniejszy zakamarek dokładnie go wypełniając eliminując w ten sposób wszystkie możliwe mostki termiczne. Ponadto stosowana do ociepleń poddasz pianka otwarto komórkowa kanadyjskiego producenta ICYNENE jest paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej absorpcji wody. Pianka H2Foam Lite stanowi barierę powietrzoszczelną, co znacznie poprawia efektywność izolacji.
Ocieplone poddasze pianką ICYNENE zapewnia znakomita izolację termiczną, która objęta jest 25 cio letnią gwarancją producenta.

Ocieplenie poddasza Nowa Dęba cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza nowa deba 1

Cennik izolacji natryskowych uzależniony jest od kilku czynników, dlatego w każdym przypadku nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji i oferują darmowy pomiar i wycenę. Najlepszą cenę jesteśmy w stanie podać po obejrzeniu inwestycji, ale równie zna podstawie projektu jesteśmy w stanie wykonać kalkulację.

Ciekawostka o mieście Nowa Dęba 
Tym razem chcielibyśmy przedstawić ciekawostkę przyrodniczą, która ma miejsce w zalewie nowodębskim. Podczas lata w 2015 roku w zalewie pojawiły się… meduzy! Jest to bardzo ciekawe zjawisko tym bardziej iż naturalny obszar ich występowania to Chiny. Nie mniej jednak to nie pierwsze pojawienie się meduz w województwie podkarpackim. W 1998 roku w starorzeczu Wisły w Tarnobrzegu odnotowano już ich obecność. Meduzy słodkowodne nie należą do niebezpiecznych.
Call Now Button