fbpx

Ocieplenie poddasza Olkusz PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA OLKUSZ PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Olkusz PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Olkusz” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu olkuskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Olkusz to miasto znajdujące się w województwie małopolskim. Jest główną siedzibą powiatu olkuskiego. Obszar miasta znajduje się na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej przy rzece Baba. Zgodnie z danymi z 2014 roku Olkusz zamieszkuje ponad 35 000 tysięcy mieszkańców, z niewielką przewagą kobiet ( około 18 500 ). Przechodząca przez miasto droga krajowa numer 94 to trasa łącząca Kraków z Katowicami. Głównymi zabytkami Olkusza są Bazylika św. Andrzeja, Muzeum Pożarnictwa Ziemi Olkuskiej, poliptyk olkuski zachowany z 1485 roku, Muzeum Wody, Muzeum Afrykanistyczne oraz znajdujące się w Dworku Machnickich Muzeum Twórczości Władysława Wołkowskiego. Olkusz to jeden z niewielu ośrodków górnictwa ród cynkowo-ołowiowych znajdujących się na terenie Polski. W centrum miasta znajdują się sieci handlowe takie jak Biedronka, Media Exspert, Avans, Carrefour oraz polska sieć obuwnicza CCC. W powiecie olkuskim znajduje się 9 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 4 Licea ogólnokształcące oraz 5 profilowanych, 9 Techników, a także jedna szkoła artystyczna oraz dwie szkoły wyższe.

Ocieplenie poddasza Olkusz- izolacja natryskowa pianką PURocieplenie poddasza olkusz 1

Pianka poliuretanowa jako izolacja poddasza to coraz częściej wybierana metoda przez nowoczesnych inwestorów, którzy w przyszłości chcą zaoszczędzić na swoim ogrzewaniu. Technologia natrysku pianki PUR gwarantuje 100% szczelność, eliminując przy tym jakiekolwiek mostki termiczne. Rozrost pianki SkutecznaIZOLACJA ICYNENE odbywa się w stronę wolnej przestrzeni wypełniając nawet najmniejszą szczelinę w konstrukcji dachu. Materiał ten w odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, ze względu na swoją bardzo małą absorpcję wody, nie zawilgaca się, pozostając suchą, szczelną oraz trwała izolacją przez kolejne lata ( potwierdzone prawie 30 letnim doświadczeniem producenta ). Ocieplenie poddasza pianką kanadyjską ICYNENE jest całkowicie bezpieczne dla człowieka. Pianka jest w 100% spieniana wodą, posiada atest Stowarzyszenia A.M.I.C.A. oraz spełnia wszelkie wymogi najwyższej klasy ( A+ ) jakości powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo jako jedyna z nielicznych przeszła pomyślnie badania na rozwój pleśni i grzybów pod materiałem ( wykazano że na przestrzeni lat żadne zarodniki w piance się nie rozwijają ). Koszt inwestycji w izolację pianki na poddaszu zwraca się bardzo szybko.

Firma IZOEXPRESS jest wstanie wykonać nawet 300m2 ocieplenia w ciągu jednego dnia, zdecydowanie przyspieszając pozostałe prace wykończeniowe.

Oferujemy  profesjonalne usługi termoizolacyjne natrysku pianki otwartokomórkowej ICYNENE oraz hydroizolacji pianką zamkniętokomórkową na terenie całego powiatu olkuskiego.

 

Obszar działania : Olkusz, Bukowo, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż.
Call Now Button