Ocieplenie poddasza Olkusz PIANKA PUR na dachu

  • 13/04/2016

Tekst pt „Ocieplenie poddasza Olkusz” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu olkuskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Olkusz to miasto znajdujące się w województwie małopolskim. Jest główną siedzibą powiatu olkuskiego. Obszar miasta znajduje się na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej przy rzece Baba. Zgodnie z danymi z 2014 roku Olkusz zamieszkuje ponad 35 000 tysięcy mieszkańców, z niewielką przewagą kobiet ( około 18 500 ). Przechodząca przez miasto droga krajowa numer 94 to trasa łącząca Kraków z Katowicami. Głównymi zabytkami Olkusza są Bazylika św. Andrzeja, Muzeum Pożarnictwa Ziemi Olkuskiej, poliptyk olkuski zachowany z 1485 roku, Muzeum Wody, Muzeum Afrykanistyczne oraz znajdujące się w Dworku Machnickich Muzeum Twórczości Władysława Wołkowskiego. Olkusz to jeden z niewielu ośrodków górnictwa ród cynkowo-ołowiowych znajdujących się na terenie Polski. W centrum miasta znajdują się sieci handlowe takie jak Biedronka, Media Exspert, Avans, Carrefour oraz polska sieć obuwnicza CCC. W powiecie olkuskim znajduje się 9 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 4 Licea ogólnokształcące oraz 5 profilowanych, 9 Techników, a także jedna szkoła artystyczna oraz dwie szkoły wyższe.

Ocieplenie poddasza Olkusz- izolacja natryskowa pianką PURocieplenie poddasza olkusz 1

Pianka poliuretanowa jako izolacja poddasza to coraz częściej wybierana metoda przez nowoczesnych inwestorów, którzy w przyszłości chcą zaoszczędzić na swoim ogrzewaniu. Technologia natrysku pianki PUR gwarantuje 100% szczelność, eliminując przy tym jakiekolwiek mostki termiczne. Rozrost pianki SkutecznaIZOLACJA ICYNENE odbywa się w stronę wolnej przestrzeni wypełniając nawet najmniejszą szczelinę w konstrukcji dachu. Materiał ten w odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, ze względu na swoją bardzo małą absorpcję wody, nie zawilgaca się, pozostając suchą, szczelną oraz trwała izolacją przez kolejne lata ( potwierdzone prawie 30 letnim doświadczeniem producenta ). Ocieplenie poddasza pianką kanadyjską ICYNENE jest całkowicie bezpieczne dla człowieka. Pianka jest w 100% spieniana wodą, posiada atest Stowarzyszenia A.M.I.C.A. oraz spełnia wszelkie wymogi najwyższej klasy ( A+ ) jakości powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo jako jedyna z nielicznych przeszła pomyślnie badania na rozwój pleśni i grzybów pod materiałem ( wykazano że na przestrzeni lat żadne zarodniki w piance się nie rozwijają ). Koszt inwestycji w izolację pianki na poddaszu zwraca się bardzo szybko.

Firma IZOEXPRESS jest wstanie wykonać nawet 300m2 ocieplenia w ciągu jednego dnia, zdecydowanie przyspieszając pozostałe prace wykończeniowe.

Oferujemy  profesjonalne usługi termoizolacyjne natrysku pianki otwartokomórkowej ICYNENE oraz hydroizolacji pianką zamkniętokomórkową na terenie całego powiatu olkuskiego.

 

Obszar działania : Olkusz, Bukowo, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż.© 2005-2014. IzoExpress. All right reserved.