fbpx

Ocieplenie poddasza Opatów pianka PUR izolacje natryskowe

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA OPATÓW PIANKA PUR IZOLACJE NATRYSKOWE

Ocieplenie poddasza Opatów pianka PUR izolacje natryskoweTekst pt “Ocieplenie poddasza Opatów” pokazuję iż  pianka poliuretanowa na  całych terenach powiatu opatowskiego i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Opatów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Należy pamiętać, iż izolacje pianką poliuretanową mogą być stosowane również  jako docieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Izolacje natryskowe mogą być stosowane zarówno w nowo budowanych domach jak już tych istniejących. W zależności od ocieplanej powierzchni wykorzystujemy piankę otwarto lub zamknięto komórkową.
Natrysk pianki poliuretanowej wykonuje się za pomocą specjalistycznego sprzętu wysokociśnieniowego. Maszyna taka potrzebuje dużo energii do podgrzania komponentów dlatego dysponujemy najnowocześniejszych sprzętem, który posiada własny agregat prądotwórczy oraz zintegrowaną sprężarkę. Wszystko to zabudowane jest na samochodzie dostawczym, a do domu wchodzi tylko aplikator pianki wraz z wężem i pistoletem. Nasza ekipa zabezpiecza pomieszczenie prze jakimkolwiek zabrudzeniem. Cały proces wykonania izolacji zwykle zajmuje zaledwie jeden dzień, a już po 24 godzinach poddasze nadaje się w pełni do użytkowania. Używana do docieplenia poddasza przez nasz ekipę pianka poliuretanowa kanadyjskiego producenta ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny stosowany na całym świecie od ponad 30 lat! Pianka H2Foam Lite to paro przepuszczalny materiał o bardzo niskiej wchłanialności wody, wolny od substancji szkodliwych spełniający najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+.

Ocieplenie poddasza Opatów cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza opatow 1

Cennik izolacji natryskowych uzależniony jest od kilku czynników, dlatego oferujemy Państwu BEZPŁATNY pomiar na miejscu inwestycji, po których będziemy mogli przestawić konkretną już cenę wykonania ocieplenia poddasza pianką PUR.

Ciekawostka z miasta Opatów 
Opatów w przeszłości należał do najważniejszych miejscowości regionu oraz był znanym i cenionym węzłem szlaków handlowych, w tym również szlaku bursztynowego. Jako, iż mury miejskie ograniczały miejsce i nie pozwalały na budowę nowych budynków, a miejsca na przechowywanie towarów zaczęło brakować, opatowscy rzemieślnicy i kupcy rozpoczęli budowę korytarzy i piwnic, które ciągną się pod miastem i przetrwały aż po dziś dzien. Obecnie opatowskie podziemia należą do jednej z najciekawszych atrakcji turystycznych miasta.
Call Now Button