fbpx

Ocieplenie poddasza Ostrowiec Swiętokrzyski PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA OSTROWIEC SWIĘTOKRZYSKI PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Ostrowiec Swiętokrzyski PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Ostrowiec Swiętokrzyski” pokazuję iż  pianka poliuretanowa na  całych terenach powiatu ostrowieckiego i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Rozróżniamy dwa rodzaje pianek poliuretanowych stosowanych do izolacji natryskowych w budownictwie mieszkaniowym, usługowym czy rolniczym. Pierwsza to pianka zamknięto komórkowa tak zwana pianką twardą– stosowana przede wszystkim jako izolacji fundamentów, izolacja posadzek pod wylewki, jak również izolacja termiczna bądź przeciw skropleniowa garaży blaszanych, kurników, chlewni, stajni itp. Pianka o zamkniętych komórkach charakteryzuje się dużą wytrzymałością na ściskanie i zastosowań w rolnictwie może na przykład być myta nawet myjkami ciśnieniowymi. Drugi rodzaj pianki, to pianka PUR o otwartych komórkach, nazywana często pianką miękką– pianka do zastosowań stricte wewnętrznych, jako izolacja termiczna i akustyczna w budownictwie mieszkaniowym, jak również usługowych stosowana głównie jako izolacja dachów od strony wewnętrznej. W przeciwieństwie do pianek o zamkniętej strukturze komórek, pianka miękka jest materiałem paro przepuszczalnym i elastycznym, dlatego znakomicie sprawuje się przy współpracy z drewnianymi konstrukcjami nośnymi dachów. Stosowana przez nas pianka otwarto komórkowa firmy ICYNENE charakteryzuje się bardzo niska absorpcją wody, dlatego sprzyja dwukierunkowemu osuszaniu przegrody, która nie powinna się nigdy zawilgocić. Jej wchłanialność wody jest tak niska, że w większości przypadków nie ma potrzeby stosowania folii paroizolacyjnych. Pianka spieniana jest wyłącznie wodą i spełnia najwyższą jakość klasy powietrza w pomieszczeniach A+. Wykonana izolacja dachu objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją producenta, który produkuje ten produkt już od ponad 30 lat.

Ocieplenie poddasza Ostrowiec Swiętokrzyski cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza ostrowiec swietokrzyski 1

Cena wykonania ocieplenia poddasza zależna jest od paru czynników, dlatego aby dostosować jak najlepszą cenę dla każdej inwestycji, proponujemy darmowe i niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji, gdzie po odpowiednim pomiarze jesteśmy w stanie zaoferować jak najlepszą cenę izolacji dachu pianką ICYNENE.
Call Now Button