fbpx

Ocieplenie poddasza Ożarów pianka PUR, izolacje natryskowe

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA OŻARÓW PIANKA PUR, IZOLACJE NATRYSKOWE

Ocieplenie poddasza Ożarów pianka PUR, izolacje natryskoweTekst pt “Ocieplenie poddasza Ożarów” pokazuję iż  pianka poliuretanowa na  całych terenach powiatu opatowskiego i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Ożarów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę zauważyć, iż izolacje natryskowe mogą być stosowane również  jako docieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Ocieplenie poddasza pianką można zastosować w budynkach nowo budowanych, budynkach już istniejących, a nawet budynkach w których już jest izolacja , która na przełomie lat straciła swe właściwości. Bardzo często bywa tak, że ocieplony dach tradycyjnymi materiałami po kilka latach użytkowania traci swą izolacyjność. W Większości przypadków spowodowane jest to błędami popełnianymi podczas ocieplania, które przy układaniu wełny maja ogromny wpływ na jej izolacyjność. Źle założona folia paroizolacyjna może doprowadzić do nadmiernego zawilgocenia przegrody, co skutkuje pogorszeniem współczynnika przewodności cieplnej a w dalszej perspektywie może doprowadzić do poważnych uszkodzeń całej przegrody. Gromadząca się wilgoć, która przy niepoprawnie zainstalowanym materiale izolacyjnym zwiększa ciężar materiału izolacyjnego, który może osiąść pod własnym ciężarem tworzą jeszcze większe nieszczelności.
Przy wykonywaniu ocieplenia dachu pianką poliuretanowa, pianka jest przyklejona w całości do nanoszonej powierzchni tak samo jak i do krokwi dachu. Dzięki ogromnemu rozrostowi pianka wypełnia dokładnie nawet najdrobniejsze szczeliny eliminując całkowicie mostki termiczne. Stosowana przez nas pianka H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE w większości przypadków nie wymaga zastosowania nawet folii paroizolacyjnej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią więcej korzycie z ocieplenia dachu pianką ICYNENE.

Ocieplenie poddasza Ożarów cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza ozarow 1

Koszt ocieplenia poddasza pianką uwarunkowany jest kilkoma czynnikami, dlatego proponujemy Państwu zawsze darmowe i niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji, po którym będziemy mogli prawidłowo wycenić koszt izolacji

Ciekawostka z miasta Ożarów 
W mieście znajduje się jeden z nielicznych „pomników wdzięczności carowi”. Obecnie stoi on przy skarpie obok ożarowskiego kościoła, jednak nie jest to jego pierwotne miejsce. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku większość takich pomników została zniszczona, jednak ten przetrwał prawdopodobnie dlatego iż został on przemianowany na pomnik uchwalenia konstytucji marcowej i tak pozostał aż do dziś.
Call Now Button