fbpx

Ocieplenie poddasza Pińczów PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA PIŃCZÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Pińczów PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Pińczów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu pińczowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje również w miejscowości Pińczów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką poliuretanową mogą być stosowane również  jako termoizolacja stropu, ścian, dachów, a nawet jako izolacja tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
W dobie stale rosnących kosztów energii potrzebnej do ogrzania lub też schodzenia budynku szukamy najlepszych rozwiązań, które przyczynią się do oszczędzenia energii. Jednych z nich jest skuteczna izolacja pianką poliuretanową, która dzięki metodzie natrysku pianki dociera w każde nawet najmniejsze szczeliny dokładnie je wypełniając. Pianka znakomicie klei się do wszelkiego rodzaju podłoża (folii paro przepuszczalnej, desek, płyt OSB i MFP, cegieł, betonu itp.) przez co z biegiem czasu nie osiada i nie obwisa. Taka samo jak w chwili montażu, tak i na przełomie lat pianka stanowi doskonała izolację – eliminuje wszelkie nieszczelności, które są przyczyną ogromnych strat energii. Pianka stosowana do ocieplenia poddasza to otwarto komórkowa piana która jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem, o bardzo niskiej absorpcji wody. Izolacja termiczna poddasza wykonana metoda natrysku pianki o otwartej strukturze komórek, jest również znakomitą izolacją akustyczną.
Dzięki odpowiednim uniepalniaczom stosowanych do produkcji pianki kanadyjskiej ICYNENE, izolacje natryskowe mogą być wykorzystywane w budownictwie mieszkalnym, usługowych jak równie przemysłowym i rolniczym. Z użyciem pianki H2Foam Lite zostało wykonanych wiele sklepów, supermarketów, kościołów, hotelów a także szkół i szpitali. Stosowana przez nas pianka ICYNENE to materiał izolacyjny najwyższej jakości – została przebadana i przetestowana na przełomie 30 lat!
Skontaktuj się już dziś z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy przedstawią Państwu wszystkie korzyści z ocieplania pianką poliuretanową.

Ocieplenie poddasza Pińczów cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza pinczow 1

Cennik izolacji natryskowych zależny jest od kilku czynników, dlatego aby przedstawić Państwu konkretną cenę wykonania termoizolacji pianką PUR oferujemy zawsze darmowy pomiar na miejscu inwestycji.
Po dokładnym zapoznaniu się z budową przedstawimy Państwu jak najlepszą ofertę wykonania izolacji pianką poliuretanową.
Call Now Button