fbpx

Ocieplenie poddasza Połaniec PIANKA PUR, izolacje natryskowe

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA POŁANIEC PIANKA PUR, IZOLACJE NATRYSKOWE

Ocieplenie poddasza Połaniec PIANKA PUR, izolacje natryskoweTekst pt “Ocieplenie poddasza Połaniec” pokazuję iż  pianka poliuretanowa na  całych terenach powiatu staszowskiego i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Połaniec ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką poliuretanową mogą być stosowane również  jako ocieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Izolacje natryskowe mogą być wykorzystywane zarówno w nowo budowanych domach jak już tych istniejących. W zależności od ocieplanej powierzchni stosujemy piankę otwarto lub zamknięto komórkową.
W przypadku poddasza budynku mieszkalnego stosujemy piankę paro przepuszczalną czyli o otwartych komórkach. Pianka ta ze względu na swą budowę jest materiałem elastycznym, który poddaje się drobnym ruchom konstrukcji dachu. Dzięki znakomitej przyczepności do wszelkiego rodzaju podłoża (folii paro przepuszczalnej, drewna, itp.) pianka nie obwisa i nie osiada z biegiem czasu, dlatego tak samo jak w momencie wykonania izolacji tak i na przestrzeni lat nie pogarsza swej izolacyjności. Wykonane ocieplenie poddasza pianką gwarantuje wyeliminowanie wszelkich nieszczelności co można potwierdzić za pomocą kamer termowizyjnych. Stosowana przez nas piana kanadyjskiego producenta ICYNENE jest najwyższej jakości materiałem izolacyjnym co potwierdzają liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia – w tym m.in. Wyróżnienie Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego czy nagroda Produkt Roku dla budownictwa.

Ocieplenie poddasza Połaniec cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza polaniec 1

Koszt ocieplenia poddasza pianką zależy od paru czynników, po za oczywistymi sprawami takimi jak wielkość powierzchni czy też grubość izolacji jest jeszcze kilka istotnych elementów, które mogą wpłynąć na cenę wykonania izolacji.
Z tego powodu nasza firma proponuje zawsze bezpłatne spotkanie na miejscu inwestycji, po którym będziemy mogli Państwu podać konkretną już cenę ocieplenia poddasza pianką PUR.

Ciekawostka z gminy Połaniec 
Na terenie gminy, a konkretnie na areale wsi Zawada znajduje się jedna z największych w naszym kraju elektrowni cieplnych GDF SUEZ Energia Polska S.A. Jest to elektrownia węglowa o mocy brutto 1936 MW! W 2013 roku został otwarty Zielony Blok, który stał się największym na świecie energetycznym blokiem opalanym wyłącznie biomasą.
Call Now Button