fbpx

Ocieplenie poddasza Przeworsk pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA PRZEWORSK PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Przeworsk pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Przeworsk” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu przeworskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Przeworsk ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Izolacje natryskowe pianką poliuretanową są bardzo skutecznym sposobem na ocieplenie poddasza. Dzięki metodzie natrysku i ogromnemu rozrostowi materiału, wypełniają każdą nawet najmniejszą lukę ocieplanej powierzchni. Pianka znakomicie klei się do wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych takich jak na przykład folia paro przepuszczalna, deska, płyta OSB, płyta MFP, cegła czy nawet beton. Co bardzo ważne izolacja pianką nie osiada i nie obwisa z czasem, dzięki czemu tak jak i na początku tak z upływem czasu nie ma mowy o mostkach termicznych. Jak dobrze wiadomo ciepło wędruje ku górze, a więc newralgicznym punktem każdego budynku jest dach, dlatego to właśnie należy bardzo starannie zadbać o jego prawidłowe docieplenie. Pianka natryskowa taka jak na przykład H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE spieniana jest w 100% wodą i posiada ponad 99% otwartych komórek, w których znajduje się po prostu powietrze. Nie ma tu więc mowy o utlenianiu się pianki z biegiem lat, dlatego na wykonaną przez nas izolację poddasza udzielana jest aż 25 cio letnia gwarancja producenta!

Ocieplenie poddasza Przeworsk cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza przeworsk 1
Nasi doradcy techniczno handlowy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego aż 6 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz umówienia się na bezpłatny pomiar, na którym przedstawimy więcej korzyści z ocieplania dachu pianką poliuretanową ICYNENE.

Opis miasta Przeworsk
Mimo iż miasto nie należy do największych w naszym kraju – zajmuje 22 km kwadratowe, to jednak jest bardzo ciekawym i atrakcyjnym miejscem. Pierwsza wzmianka o mieście Przeworsk pochodzi z 1281 roku i przez bardzo długi okres było miastem prywatnym. W mieście zlokalizowanych jest prawie 60 ciekawych i bardzo ważnych zabytków, do których zwiedzania zachęcamy wszystkich odwiedzających i przejeżdżających osób.
Call Now Button