fbpx

Ocieplenie poddasza Ropczyce pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA ROPCZYCE PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Ropczyce pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Ropczyce” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu ropczycko-sędziszowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Ropczyce ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Zima to taka pora roku, która weryfikuje izolację całego budynku, i każde nawet najdrobniejsze niedociągnięcia, czy słabe punkty wychodzą na jaw. Już pierwszy drobny opad śniegu jest w stanie zweryfikować ocieplenie dachu, widać to znakomicie na podstawie topnienia śniegu na poszyciu dachu. Bardzo często ujawniają się również mostki termiczne wzdłuż krokwi, często mylnie uznawane za słaba izolacyjność drewna. IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych kanadyjską pianką ICYNENE proponuje wykonanie ocieplenia poddasza pianką w najlepszej cenie i co najważniejsze gwarantuje 100% szczelność przy zachowaniu paro przepuszczalności. Zapraszamy do dowiedzenia naszych inwestycji, w których ocieplony dach pianką poliuretanową charakteryzuje się doskonałym ociepleniem co bardzo dobrze widać po pierwszych opadach śniegu – ocieplony dach pianka na całej powierzchni jest biały – nie ma żadnych mostków termicznych. Stosowana przez nas pianka kanadyjska H2Foam Lite można powiedzieć, że jest izolacją 3 w 1 – tak, izolacja ICYNENE to izolacja termiczna, akustyczna i bariera powietrzna w jednym. Dzięki tym znakomitym właściwością ocieplenie poddasza pianką stanowi najskuteczniejsza i najefektywniejsza izolację dachu.

Ocieplenie poddasza Ropczyce cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza ropczyce 1

Cennik izolacji zależy od kilku czynników, dlatego aby zaproponować Państwu jak najlepszą cenę zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy po zapoznaniu się z inwestycja przedstawią ofertę na ocieplenie dachu kanadyjską pianką ICYNENE.

Ciekawostka o mieście Ropczyce 
Nazwa Ropczyce wbrew pozorom nie jest taka łatwa do wyjaśnienia. Na temat jej pochodzenia istnieją aż 3 hipotezy:
– w dokumentacji zakonu koprzywnickiego z 1363 roku wymieniono Zbygniewa de Ropaczycz
– w 1906 etnograf Józef Suliusz uznał, ze pierwotnymi osadnikami byli tutaj Niemcy, a że okolica słynęła z wielu band rozbójniczych, stąd nazwali swą osadę z języka niemieckiego Raub-Schutze
– w 1975 Orzechowska piszę w swych powieściach o Ropczycach, iż nazwa miast pochodzi od nazwy osobowe j Ropek zanotowanej w 1482
Call Now Button