fbpx

Ocieplenie poddasza Rzeszów pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA RZESZÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Rzeszów pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Rzeszów” pokazuję iż pianka PUR na całych terenach powiatu rzeszowskiego i jego obrzeżach to skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

Izolacja natryskowa firmy IZOEXPRESS to coraz częściej wybierany sposób na ocieplenie poddasza, czy też izolacji dachu na terenie Rzeszowa i okolic. Pianka poliuretanowa to nowoczesny sposób na pozbycie się mostków termicznych na lata. Na bezpłatnych pomiarach nasi pracownicy doradzają jak najlepiej przygotować poddasze na termoizolację pianką PUR, oraz przedstawiają próbkę materiału, na którym działamy. Ocieplanie poddasza odbywa się najczęściej w ciągu jednego dnia przyspieszając zdecydowanie prace wykończeniowe wnętrz budynku. Ocieplone pianką mogą zostać również ściany domów jednorodzinnych. Izolacja elewacji pianką to bezpoinowa, jednolita warstwa termiczna, dzięki której w przyszłości przyszli klienci będą mogli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Ocieplenie poddasza Rzeszów – pianka PUR – cena, koszty

Nasz firma wykonuje również izolacje natryskowe budynków przemysłowych i gospodarczych. Izolację hal i magazynów można wykonać w zależności od potrzeb i oczekiwań pianką otwartokomórkową jak i pianką zamkniętokomórkową. Nasz dział handlowy na niezobowiązujących spotkaniach dobiera odpowiednie rozwiązania, tak aby inwestorzy odczuwali jak największe korzyści wynikające z wyboru naszych usług.

W swojej ofercie posiadamy również badanie kamerą termowizyjną, dzięki której w dość szybki i bezinwazyjny sposób można wykryć wady budynku.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i umówienia się na spotkania z naszymi doradcami.

Opis Miastaocieplenie poddasza rzeszow 1

Miasto położone w południowo-wschodniej Polsce na granicy Pogórza Karpackiego oraz Kotliny Sandomierskiej nad liczącą 220 kilometrów długości rzeką Wisłok. Najnowsze dane statystyczne mówią, iż liczba mieszkańców to około 180 tysięcy. Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, jest również siedzibą władz oraz najważniejszych instytucji w regionie. Znajduje się tu międzynarodowy port lotniczy oraz park naukowo-technologiczny który nastawiony jest na przemysł lotniczy jak również farmaceutyczny oraz informatyczny. Rzeszów posiada dwie uczelnie wyższe: Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska.

Przemysł w Rzeszowie opiera się głównie na produkcji m.in. sprzętu domowego, budowlanego, odzieżowego, oraz farmaceutycznego. Bardzo dobrze rozwinięta jest także struktura przemysłu lotniczego, funkcjonująca dzięki rozbudowanemu lotnisku Jasionka. Rzeszów jest jedynym w świecie obok amerykańskiego miasta Middletown, które produkuje silniki które są montowane w samolotach F16.

Obszar działań : Rzeszów, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko, Błażowa.
Call Now Button