fbpx

Ocieplenie poddasza Sandomierz PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA SANDOMIERZ PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Sandomierz PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Sandomierz” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu sandomierskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Sandomierz ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Sandomierz to kolejne miasto na liście województwa świętokrzyskiego, które bardzo często odwiedzane jest przez nasza ekipę wykonawczą. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Ocieplone pianką poliuretanowa poddasze stanowi gwarancję szczelności i wysokiego komfortu termicznego przebywających na nim osób. Natryskiwana pianka PUR dociera w każde nawet najdrobniejsze zakamarki izolowanego dachu, dokładnie je wypełniając. Ma to ogromne znaczenie w pięknych, wybujałych konstrukcjach, które ze względu na swój poziom skomplikowania okazują się być prawdziwym wyzwaniem do prawidłowego ocieplenia. Nawet wole oczy spotykane dość często na dachach są utrapieniem do ocieplenia za pomocą tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Pianka natryskowa niezależnie od kształtu powierzchni doskonale klei się do podłoża, a stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE jest miękkim, elastycznym i paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej nasiąkliwości wody. Pianka nie obwisa i nie osiada z biegiem czasu i objęta jest aż 25 cio letnią gwarancją producenta.

Ocieplenie poddasza Sandomierz cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza sandomierz 1

Cena ocieplania dachu pianką zależy od kilku czynników, dlatego aby zapewnić jak najlepsza ofertę zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązującym pomiar na budowie. Po dokładnych oględzinach inwestycji jesteśmy w stanie przedstawić konkretny cennik ocieplenia poddasza pianką PUR.

Ciekawostka o mieście Sandomierz 

Pochodzenie nazewnictwa miasta tak na prawdę po dziś dzień nie zostało rozstrzygnięte. Mówi się o trzech hipotezach: pierwsza dotyczy położenia geograficznego nad rzeką Wisła gdzie rzeka San „domierza” do niej. Druga z kolei wywodzi nazwę od legendarnego założyciela miasta, który miał na imię Sędomir. Trzecia hipoteza oparta jest na wieściach mówiących o prasłowiańskich sądach pokoju, które miały odbywać się na okolicznych wzgórzach – w języku starosłowiańskim nazywane były „sudy mira”.
Call Now Button