fbpx

Ocieplenie poddasza Sanok pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA SANOK PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Sanok pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Sanok” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu sanockiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Sanok ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
W dobie rozwijającej się gałęzi izolacji natryskowych piankami poliuretanowi pojawia się coraz to więcej pytań odnośnie prawidłowego przygotowania podłoża. Wbrew pozorom, przygotowanie poddasza pod izolacje pianką PUR nie wymaga od nas wcale większego zaangażowania jak w przypadku wykonywania izolacji na przykład z wełny mineralnej. Najważniejsza kwestią jest odpowiednie zamocowanie uchwytów pod stelaż zabudowy kartonowo gipsowej. Nie ma to znaczenia czy są to uchwyty mocujące typu „ES” czy wieszaki grzybkowe. Uchwyty powinny zostać zamocowane przed wykonaniem docieplenia poddasza, aby zachować ciągłość izolacji i tym samym zapobiec powstawaniu mostków termicznych. W zależności od wysokości krokwi i od grubości wykonywanej izolacji pianką należy zamocować odpowiedniej długości wieszaki – tutaj nasi doradcy techniczno handlowi służą pomocą i swym doświadczeniem. Zalecamy również aby folia paro przepuszczalna (membrana dachowa) jeśli akurat na takie podłoże wykonywany będzie natrysk pianki, została sklejona w miejscach połączeń (przy zakładkach). Warto również uprzednio wykonać skrzynki wokół okien dachowych jeśli występują w Państwa projekcie. W przypadkach, w których nie ma jeszcze ocieplenia elewacji, otwartą przestrzeń między krokwiami na murłacie warto zaślepić np. cienką płyta styropianową na piance montażowej niskoprężnej.
Ocieplenie poddasza Sanok cena – izolacje natryskowe Podkarpacieocieplenie poddasza sanok 1
Cena wykonania izolacji dachu uzależniona jest od kilku czynników, dlatego by poznać cennik zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy na bezpłatnym pomiarze przedstawią również więcej korzyści płynących z ocieplenia poddasza pianką poliuretanową oraz doradza jak prawidłowo przygotować poddasze pod izolacje natryskowe.

Opis miasta Sanok
Pełna nazwa miasta to Królewskie Wolne Miasto Sanok. Miasto to jest bardzo ważnym ośrodkiem samochodowego przemysłu i jednym z najstarszych na świecie ośrodków górnictwa naftowego. W mieście jest wiele przepięknym zabytków, a całości dodaje jedna z najpiękniejszych rzek w naszym kraju – San.
Call Now Button