fbpx

Ocieplenie poddasza Sędziszów PIANKA PUR, izolacje natryskowe

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA SĘDZISZÓW PIANKA PUR, IZOLACJE NATRYSKOWE

Ocieplenie poddasza Sędziszów PIANKA PUR, izolacje natryskoweTekst pt “Ocieplenie poddasza Sędziszów pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu jędrzejowskiego  to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Sędziszów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje pianką poliuretanową mogą być stosowane również  jako ocieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Izolacje natryskowe PUR mogą być stosowane zarówno w nowo budowanych domach jak już tych istniejących. W zależności od izolowanej powierzchni wykorzystujemy piankę otwarto lub zamknięto komórkową.
Ocieplenie poddasza wykonujemy zawsze materiałem paro przepuszczalnym czyli pianką otwarto komórkową potocznie nazywaną pianą miękka. Jest ona na tyle elastyczne, iż podąża za ruchem konstrukcji nośnej dachu. Ma znakomitą adhezję do podłoża dlatego nie osiada i nie obwisa z biegiem lat. Pianka miękka wyróżnia się również doskonałymi właściwościami akustycznymi – wygłusza dźwięki średniej i wysokiej częstotliwości. W naszych realizacjach wykorzystujemy produkt kanadyjskiego producenta ICYNENE, który stosowany jest już od ponad 30 lat na całym świecie. Pianką tą ocieplonych jest już prawie pół miliona budynków na 3 kontynentach. Właściwości termiczne pianki a tak dobre, że nie ma potrzeby stosowania grubszych warstw izolacyjnych – w większości przypadków stosowana grubość izolacji to 18, góra 20cm! Pianką okrywane są również krokwie dachu, dzięki czemu nawet w najmroźniejsze dni nie widać żadnych mostków termicznych – co potwierdzają zdjęcia z termowizji.

Ocieplenie poddasza Sędziszów cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza sedziszow 1

Cena wykonania ocieplenia poddasza pianką natryskową zależy od kilku czynników, dlatego oferujemy zawsze bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na budowie, po którym będziemy mogli przedstawić Państwu jak najlepszą ofertę, bez żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów!

Ciekawostka z historii miasta Sędziszów 
Sędziszów istnieje od ponad 700 lat – jego początki sięgają XIII wieku, dlatego jest jedną z najstarszych miejscowości w województwie świętokrzyskim.
Miejscowość ta była dawną siedzibą rycerzy Konrada I Mazowieckiego – Jastrzębców. Sędziszów był własnością szlachecką aż do II wojny światowej – jego pierwszym właścicielem był Staneczko de Sędziszów, a ostatnim rodzina Kamińskich, których spadkobiercy żyją po dziś dzień.
Call Now Button