fbpx

Ocieplenie poddasza Skarżysko-Kamienna PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA SKARŻYSKO-KAMIENNA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Skarżysko-Kamienna PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Skarżysko-Kamienna” pokazuję iż pianka poliuretanowa na całych terenach powiatu skarżyskiego i jego obrzeżach skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Skarżysko-Kamienna ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Ocieplanie pianką nie tyczy się wyłącznie budownictwa mieszkaniowego. Izolacje natryskowe pianą PUR znajdują również zastosowanie w budownictwie usługowym, handlowym, rolniczym a nawet obiektów sakralnych. W zależności o miejsca przeznaczenia stosujemy odpowiednio piankę o otwartych i zamkniętych komórkach. Oczywiście w przypadku budownictwa mieszkaniowego, a szczególnie docieplenia poddasza stosowana jest pianka paro przepuszczalna czyli pianka o otwartej strukturze komórek. Pianka zamknięto komórkowa również znajduje swe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym jako izolacja fundamentów , tarasów a nawet podłóg. Niezależnie od struktury komórek, wykonana izolacja natryskowa zapewnia 100% szczelność w postaci braków mostków termicznych. Pianka o zamkniętych komórkach (potocznie nazywana pianką twardą) nie należy do materiałów paro przepuszczalnych, a w przypadku zastosowania dodatkowej warstwy hydroizolacyjnej może być nawet zastosowana jako izolacja dachów płaskich od strony zewnętrznej. Jest również na tyle twarda i sztywna, ż emożna po niej swobodnie chodzić.
Wracając jednak do izolacji poddasza pianką, na którym pianka otwarto komórkowa taka jak na przykład stosowana przez nasza ekipę ICYNENE H2Foam Lite jest paro przepuszczalnym materiałem izolacyjnym o bardzo niskiej absorpcji wody, co sprzyja dwukierunkowemu osuszaniu przegrody budowlanej, która nie powinna nigdy się zawilgocić. Pianka jest na tyle miękka i elastyczna, że podąża za ruchami konstrukcji drewnianej dachu.

Ocieplenie poddasza Skarżysko-Kamienna cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza skarzysko-kamienna 1

Poznaj więcej korzyści z ocieplenia dachu kanadyjską pianką ICYNENE umawiając się z naszymi doradcami techniczno handlowymi na bezpłatny pomiar, po którym jesteśmy w stanie przedstawić Państwu cenę ocieplenia dachu pianką PUR. Proszę pamiętać iż spotkanie takie nie jest zobowiązujące, a nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa świętokrzyskiego.
Call Now Button