fbpx

Ocieplenie poddasza Skawina PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA SKAWINA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Skawina PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Skawina” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu krakowskiego i jego okolicach to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Skawina ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacja natryskowa pianką może być również wykorzystana jako ocieplenie stropu, ścian, dachów a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków istniejących wymagających termomodernizacji.

Materiałów izolacyjnych na rynku dostępnych jest wiele, ale czy wszystkie są równie dobre? Czy dostępne na półkach marketów budowlanych wszelkiego rodzaju wełny, styropiany itp. zapewnią solidną, skuteczną i trwała izolację? Nie ma co ukrywać, że ich skuteczność na pewno w znacznym stopniu zależna jest od ich sposobu montażu, ale czy nawet na najlepszą i najdroższa dostępną w markecie czy hurtowni budowlanej wełnę mineralną, skalną, szklaną udzielana jest 25 – cio letnia gwarancja? My nie spotkaliśmy się jeszcze nigdy z taką opcją! Dlatego uważamy, że zastosowanie pianki poliuretanowej producenta z 30 letnim doświadczeniem i 25 – cio letnią gwarancją to gwarancja najwyższej jakości izolacji. Wykonujemy izolacje natryskowe PUR w całym województwie małopolskim i również w mieście Skawina ocieplenie poddasza pianką poliuretanową dostępne jest od ręki.

Ocieplenie poddasza Skawina cena  – izolacja natryskowa Małopolskaocieplenie poddasza skawina 1

Posiadamy rozbudowaną siec doradców techniczno – handlowych, którzy są do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu i zawsze służ fachowym doradztwem.

Aby poznać cennik ocieplania pianką zapraszamy do kontaktu – Proszę wziąć pod uwagę, iż spotkanie z naszymi doradcami nie jest zobowiązujące i co bardzo ważne – zawsze jest ono BEZPŁATNE!

Tak więc, nie czekaj i poznaj koszt ocieplenia dachu pianką oraz dowiedz się więcej o korzyściach jakie daje w mieście Skawina ocieplenie poddasza pianką poliuretanową.

Ciekawostka o mieście

Miasto to zostało założone przez osobę o której mówi się, że „zastał on Polskę drewnianą, a zostawił murowaną” – tak miasto Skawina zostało założone przez samego Kazimierza Wielkiego!
W czerwcu 2009 roku ku czci założyciela miasta został odsłonięty jego pomnik, którego autorem jest  profesor Czesław Dźwigaj, a znajduje się on w miejscu gdzie niegdyś sam Kazimierz Wielki przybywał na polowania – w parku miejskim. Pomnik skierowany jest twarzą w stronę Pałacyku Sokół.
Call Now Button