fbpx

Ociplenie poddasza Stalowa Wola pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIPLENIE PODDASZA STALOWA WOLA PIANKA PUR NA DACHU

Ociplenie poddasza Stalowa Wola pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Stalowa Wola” pokazuję iż pianka PUR na terenach powiatu stalowolskiego i jego obrzeżach to skuteczna izolacja każdego budynku / dachu.

O mieście 

Stalowa Wola ma miano jednego z młodszych miast Polski. Położona jest na północy województwa podkarpackiego, nad rzeką San, na wysokości  pomiędzy 151 – 160 m n.p.m. Zamieszkiwana przez  72,1 tysiące mieszkańców. Prawa miejskie miasto otrzymało 1 kwietnia 1945. W latach 1945-1975 administracja  należała do województwa rzeszowskiego, a od 1975 – 1998 do województwa tarnobrzeskiego. Obecnie miasto od północnej strony graniczy z gminami: Zaleszany i Radomyśl, od wschodu z gminą Pysznica, od południa z gminami: Nisko i Bojanów a granica zachodnia  z gminą Grębów. Powierzchnia miasta to 8241 hektarów. Młode i prężnie rozwijające się firmy w mieście i okolicy świadczą o dobrej przedsiębiorczości mieszkańców. Rozwinął się tutaj sektor prywatny, utworzono spółki z dużym udziałem kapitału zachodniego. Dominującymi  przemysłami są maszynowy, zbrojeniowy, oraz hutniczy. Stalowa Wola nie tylko może być kojarzona z  Huta Stalowa Wola, ale także z przemysłem kolejowym, oraz planowania tras szybkiego ruchu, ale przede wszystkim z wielkimi obszarami leśnymi, które są pozostałością po Puszczy Sandomierskiej. Ciekawostką jest, iż Stalowa Wola została oszczędzona przez Niemców w czasie II Wojny Światowej. Niemcy dbali o miasto, ponieważ w latach 30. Stanowiło ono najbardziej nowoczesne i rozwijające się miasto w Polsce.

Ocieplenie poddasza Stalowa Wola – izolacja natryskowa pianką PURocieplenie poddasza stalowa wola 1

Inwestorzy z Stalowej Woli coraz częściej wybierają system izolacji natryskowych pianką poliuretanową oferowaną przez naszą firmę. Dzięki zastosowaniu tej technologi nasz klient zaizoluje swoje poddasze, bądź też ściany budynku szczelnym i trwałym materiałem jakim niewątpliwie jest nasza pianka. Dzięki takiemu wyborowi na poddaszu użytkowym mieszkańcy odczują komfort ponieważ materiał ten nie nagrzewa się tak jak tradycyjne izolacje, zarazem szczelnie ocieplając dach w zimowe wieczory.

W swojej ofercie posiadamy zarówno piankę otwartokomórkową służącą do ocieplania poddasza, stropów oraz ścian budynków, jak i piankę zamkniętokomórkową znajdującą zastosowanie w budownictwie przemysłowym i obiektach rolniczych.
Call Now Button