fbpx

Ocieplenie poddasza Stąporków pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA STĄPORKÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Stąporków pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Stąporków” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu koneckiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Stąporków ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Pragniemy zauważyć, iż izolacje pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie ścian, stropów, dachów, a nawet jako izolacja tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Izolacje natryskowe pianką poliuretanową mogą być wykorzystywane zarówno w nowo budowanych domach jak już tych istniejących. W zależności od izolowanej powierzchni stosujemy piankę otwarto lub zamknięto komórkową.
Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą izolacji ICYNENE w Polsce, dzięki czemu wykonane przez nas ocieplenie dachu objęte jest 25 cio letnią gwarancją producenta. Jako licencjonowany i certyfikowany wykonawca przechodzimy rokrocznie szkolenia z zakresu techniki stosowania izolacji natryskowych, czego potwierdzeniem jest wystawiany co roku certyfikat  Autoryzowanego Wykonawcy ICYNENE. Jako licencjonowany wykonawca z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy Państwu wykonanie izolacji na najwyższej poziomie z zachowaniem pieczołowitej dokładności. Ocieplanie poddasza pianką wykonujemy przez cały rok, gdyż stosowana przez nas pianka H2Foam Lite jako jedyna w sowim rodzaju może być natryskiwana w temperaturze nawet -30°C. Pianka ta stosowana jest na świecie już od ponad 30 lat i na tej przestrzeni została przetestowana i zweryfikowana pod kątem swej trwałości.
Izolacje natryskowe dzięki natryskowej metodzie aplikacji wypełniają każdą nawet najdrobniejszą szparę stanowiąc bezspoinową jednolitą warstwę, która stanowi barierę dla odpływu mas ciepłego powietrza z budynku. Mimo swej znakomitej szczelności pianka pozostaje paro przepuszczalnym materiałem, dlatego nie tworzymy z domu przysłowiowego „termosu”.

Ocieplenie poddasza Stąporków cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza staporkow 1

Koszt ocieplenia pianką zależy od wielu czynników, dlatego proponujemy każdemu inwestorowi darmowe i niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji. Dopiero po oględzinach budowy jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą dla Państwa ofertę docieplenia dachu pianką.

Ciekawostka o mieście Stąporków 
Stąporków, określane często mianem „miasta kaloryferów” słynie  z produkowanych tam kaloryferów żeliwnych… i nie było by w tym nic ciekawego gdyby nie stojący w mieście największy na świecie grzejnik!
Kaloryfer ten składa się zaledwie z czterech żeliwnych żeber, ale jego wysokość przekracza 2m!
Call Now Button