fbpx

Ocieplenie poddasza Starachowice PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA STARACHOWICE PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Starachowice PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Starachowice” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu starachowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Starachowice ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji.
Stosowana przez naszą ekipę metoda ocieplania dachu polega na wykonaniu hydrodynamicznego natrysku pianki poliuretanowej. Do prawidłowego wykonania ocieplenia niezbędna jest wysokiej jakości maszyna dozująca, która zapewni odpowiednią temperaturę i ciśnienie podczas aplikacji pianki. Na naszym wyposażeniu mamy najnowszy model zintegrowany amerykańskiej produkcji Graco – model E30i. Maszyna wyróżnia się innowacyjnym system podgrzewania komponentów oraz wbudowaną sprężarką i agregatem prądotwórczym. Dzięki takiej maszynie jesteśmy w stanie wykonać izolacje w każdym miejscu niezależnie od dostępności czy też możliwości instalacji elektrycznej na budowie.
Wykonywane docieplanie dachu pianką poliuretanową gwarantuje 100% szczelność – brak mostków termicznych, ogranicza występowanie pętli konwekcyjnych, a stosowana przez nas najwyższej jakości pianka kanadyjska ICYNENE objęta jest 25 cio letnią gwarancją producenta. Pianka H2Foam Lite jest bezpiecznym dla zdrowia i środowiska produktem – spieniana jest w wyłącznie za pośrednictwem wody (nie są stosowane żadne dodatkowe chemiczne czynniki spieniające) spełnia najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+ oraz posiada rekomendację stowarzyszenia A.M.I.C.A – stowarzyszenia osób z wieloczynnikową nadwrażliwością chemiczną (MCS).

Ocieplenie poddasza Starachowice cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza starachowice 1

Każdemu naszemu klientowi proponujemy niezobowiązujące i darmowe spotkanie na miejscu inwestycji, gdzie po dokładnym obmiarze będziemy w stanie przedstawić konkretną cenę wykonania ocieplenia pianką ICYNENE.

Ciekawostka o mięście Starachowice 
Tym razem może nie o samym mieście ale o fabryce samochodów ciężarowych FSC Star – Czy wiedzieliście, że fabryka ta była w stanie wyprodukować nawet 26 tysięcy pojazdów rocznie? Tak było w 1976, gdzie za sprawą tzw. „Czasu przyśpieszeń” czyli dekady Edwarda Gierka fabryka zatrudniała aż 22 tysiące pracowników! W swoim całokształcie fabryka FSC Star wyprodukowała 631,5 tysięcy ciężarówek.
Call Now Button