fbpx

Ocieplenie poddasza Strzyżów pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA STRZYŻÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Strzyżów pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Strzyżów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu strzyżowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Strzyżów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji. W naszej ofercie wykonujemy izolację pianką otwarto i zamknięto komórkową – każda dobierana do odpowiedniego zastosowania.
Jedną z głównych przyczyn strat energii w naszym domu są nieszczelności. Nie zależnie od wielkości współczynnika przewodności cieplnej, nieszczelność może doprowadzić do poważnych strat ciepła i co gorsza może doprowadzić do zawilgocenia przegrody i jej degradacji. Poprzez mostki termiczne i parowe przechodzące wilgotne powietrze, które spotka się z chłodną powierzchnią doprowadza do wykroplenia i tym samym zawilgocenia przegrody, Dlatego w przypadku tradycyjnego ocieplenia wymaga się zastosowanie folii paro izolacyjnej oraz przestrzeni dylatacyjnej. Nie mniej jednak nawet najmniejsze nieprawidłowości przy wykonywaniu prac izolacyjnych mogą doprowadzić do poważnych problemów. Rozwiązaniem problemu jest wykonanie ocieplenia poddasza pianką poliuretanową. Dzięki metodzie aplikacji pianka dociera w każde nawet najdrobniejsze szczeliny dokładnie je wypełniając, zapewniając 100% szczelność. Wykonana izolacja dachu pianką PUR przez naszą doświadczoną i przeszkoloną ekipę gwarantuje najwyższą jakość wykonania ocieplenia oraz objęta jest 25 cio letnią gwarancją producenta ICYNENE.

Ocieplenie poddasza Strzyżów cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza strzyzow 1

Koszt wykonania izolacji dachu zależny jest od wielu czynników, dlatego aby dostosować jak najlepszą cenę dla każdej inwestycji proponujemy darmowy pomiar na miejscu, po którym jesteśmy w stanie przedstawić konkretny cennik izolacji pianką poliuretanową.

Ciekawostki o mieście Strzyżów
Strzyżów to małe miasteczko położone na trasie kolejowej Rzeszów – Jasło, i nie było by za bardzo znane gdyby nie doszło tutaj w trakcie II wojny światowej do spotkania Hitlera z Mussolinim., czego pamiątką są 2 bunkry kolejowe. Wybudowane zostały one przez znaną z późniejszych tajemniczych kompleksów w Górach Sowich „Organisation Todt”. Tunel schronowy w Strzyżowie ma 438m długości i jest o przekroju kulistym średnicy 8,87m.
Call Now Button