fbpx

Ocieplenie poddasza Suchedniów pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA SUCHEDNIÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Suchedniów pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Suchedniów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu skarżyskim to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje także w miejscowości Suchedniów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako docieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Dach jest newralgicznych punktem każdego budynku. Stanowi on bowiem ostatni punkt ucieczki ciepła z budynku w okresie zimowym, jak również jest narażony na nadmierne przegrzewanie w okresie letnim – dlatego powinno zadbać o jak najlepsza jego izolację. W czasach, w których technologia ułatwia budowanie naszych wymarzonych czterech ścian, istnieją również i nowoczesne technologie, które pozwalają szybko i przede wszystkim skutecznie ocieplić nasz dom. Taką technologia jest izolacja natryskowa pianką poliuretanową, która dzięki metodzie natrysku dokładnie wypełnia każdą lukę i zakamarek zapewniając 100% szczelność poprzez eliminację wszelkich mostków termicznych. Szczelnie, ale dyfuzyjnie – i to jest właśnie wyższość tej izolacji nad pozostałymi. Stosowana do cieplenia poddasza pianką poliuretanowa stanowi barierę dla przemieszczającego się powietrza, ale jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem. Stosowana przez nasza ekipę pianka otwarto komórkowa kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się bardzo niską absorpcją wody – dlatego sprzyja ona osuszaniu przegrody, która jak dobrze wiadomo nie powinna się nigdy zawilgocić. Pianka przeszła wiele testów, w których udowodniono, że na jej powierzchni nie rozwija się nawet pleśń.

Ocieplenie poddasza Suchedniów cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza suchedniow 1

Koszt ocieplania poddasza pianką uzależniony jest od kilku czynników, dlatego proponujemy zawsze bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji, gdzie po zapoznaniu się z inwestycją jesteśmy w stanie przedstawić Państwu najlepsza cenę ocieplenia Waszego budynku pianką poliuretanową ICYNENE.

Krótki opis miasta Suchedniów
Suchedniów jest znakomitą bazą wypadową do zwiedzenia Gór Świętokrzyskich. Z punktu tego można bardzo łatwo dostać się do Świętego Krzyża, Nowej Słupi, Świętej Katarzyny, Chęcin. Dodatkowo, sąsiedztwo dwóch parków krajobrazowych: Suchedniowsko – Oblęgorskiego oraz Sieradowickiego dodają atrakcyjności turystycznej miastu. Przez tereny gminne biegnie wiele szlaków turystycznych, zarówno pieszych jaki rowerowych czy nawet konnych,
Call Now Button