fbpx

Ocieplenie poddasza Tarnobrzeg pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA TARNOBRZEG PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Tarnobrzeg pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Tarnobrzeg” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu tarnobrzeskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta 

Tarnobrzeg to Miasto powiatowe w województwie podkarpackim, było stolica Województwa tarnobrzeskiego w 1975 – 1998. Umiejscowione na prawym brzegu Wisły, w południowo-wschodniej części polski. Miasto Tarnobrzeg założone w 1593 roku przez S. Tarnowskiego. Stanowiło centrum handlu zbożem i winem. W latach 1772–1918 Miasto znajdowało się pod zaborem austriackim. W XIX w. było miastem usługowo-rolniczym, a w społeczeństwie Żydowskim znanym ośrodkiem chasydzkim. W okresie 1941–1942 znajdował się tutaj obóz przymusowej pracy dla Żydów, w którym przetrzymywano około 500 osób. W okresie okupacji niemieckiej miasto stanowiło ośrodek konspiracyjny Armii Krajowej oraz Narodowej Organizacji Wojskowej–Narodowych Sił Zbrojnych. W latach 1945–1949 Tarnobrzeg był terem działalności organizacji antykomunistycznej, takich jak. Wolności i Niezawisłości a także Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.

W okresie PRL-u przełomowym  stało się rozpoczęcie eksploatacji jednych z największych w świecie złóż siarki. Po 1957 roku szybka rozbudowa miasta związana była właśnie z rozwojem zagłębia siarkowego. W 1975 roku miasto uzyskało status miasta wojewódzkiego. W tym też czasie do Tarnobrzegu przyłaczono wieś Mokrzyszów oraz sąsiadujace sołectwa, między innymi; Miechocin, Sielec, Kajmów, Zakrzów, jak również ośrodek przemysłowy Machów. Od 1999 roku Tarnobrzeg jest miastem powiatowym województwa podkarpackiego.

Ocieplenie poddasza Tarnobrzeg – izolacja natryskowa – cena, koszty.ocieplenie poddasza tarnobrzeg 1

Izolacje natryskowe pianką PUR to coraz powszechniejsze ocieplenie poddasza nowo powstałych jak i istniejących budynków na terenach Tarnobrzegu. Głównymi cechami dobrego materiału izolacyjnego jest jego trwałość jak i szczelność. Oferowana przez nasza firmę pianka poliuretanowa takie cechy posiada. Materiał ten na przestrzeni lat nie osiada, pozostawiając jednocześnie na przestrzeni lat początkowe właściwości izolacyjne, dzięki którym nasi klienci zaoszczędzają z roku na rok pieniądze wydawane na ogrzewanie zimowe. Dzięki ponad 100 – krotnemu rozrostowi pianka PUR wypełnia w 100 % zaizolowaną przestrzeń, przez co dach jest chroniony od wilgoci i minusowych temperatur w sezonach jesiennych i zimowych.

 
Call Now Button