fbpx

Ocieplenie poddasza Ustrzyki Dolne pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA USTRZYKI DOLNE PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Ustrzyki Dolne pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Ustrzyki Dolne” pokazuję iż  pianka PURa na terenach powiatu bieszczackiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W naszej ofercie proponujemy w miejscowości Ustrzyki Dolne ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako ocieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów. Oferta ta skierowana jest zarówno do nowo powstałych budynków jak również budynków tych istniejących wymagających termomodernizacji. W naszej ofercie wykonujemy izolację pianką otwarto i zamknięto komórkową – każda dobierana do odpowiedniego zastosowania.
Jak powszechnie wiadomo w budownictwie kładzie się ogromny nacisk na stosowanie materiałów o właściwościach paro przepuszczalnych – szczególnie gdy mówimy o budownictwie mieszkalnym. Nie mniej jednak bardzo często materiały takie wykazują się dużą chłonnością wody i wilgoci dlatego należy dodatkowo zabezpieczać je warstwami spowalniającymi wejście pary wodnej by nie doprowadzić do nadmiernego zawilgocenia przegrody, Wilgoć jest bardzo dużym wrogiem w budownictwie i powoduje wiele strat i zniszczeń. Zawilgocony materiał izolacyjny traci swoje właściwości termiczne a w dłuższej perspektywie czasu może doprowadzić do powstawania pleśni i co gorsza do zniszczenia drewnianej konstrukcji dachu. W 1986 roku kanadyjska Firma ICYNENE stworzyła piankę otwarto komórkową do budownictwa, która zapewnia doskonałą paro przepuszczalność i prawie w ogóle nie wchłania wody. Pianka natryśnięta na powierzchnię dachu sprzyja dwukierunkowemu osuszaniu przegrody. Jej chłonność wody jest tak niska iż w większości przypadków nie ma potrzeby stosowania folii paroizolacyjnej, co potwierdzają przeprowadzone badanie w niemieckim instytucie Fraunhofer IBP oraz 30 letnie doświadczenie na rynku światowym.

Ocieplone poddasze kanadyjską pianką ICYNENE daje gwarancję szczelności i termiczności na przełomie wielu lat. Wykonana izolacja dachu objęta jest 25 cio letnią gwarancją producenta.

Ocieplenie poddasza Ustrzyki Dolne cena – izolacja natryskowa Podkarpacieocieplenie poddasza ustrzyki dolne 1

Cena wykonania ocieplenie poddasza uzależniona jest od wielu czynników, dlatego w każdym przypadku podchodzimy indywidualnie do wyceny, taka by dać jak najlepszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy po zapoznaniu się z inwestycją przedstawią ofertę na wykonanie ocieplenia poddasza pianką poliuretanowa ICYNENE
Call Now Button