fbpx

Ocieplenie poddasza Wadowice PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA WADOWICE PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Wadowice PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Wadowice” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu wadowickiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Wadowice to miasto znajdujące się na południu Polski w Małopolsce, głównej siedzibie powiatu wadowickiego. Według danych z 2010 roku Wadowice liczą sobie niecałe 20 tysięcy mieszkańców, na powierzchni ponad 10 km2 . Położone są na Podgórzu Wielickim nad rzeką Skawa, która jest prawym dopływem Wisły. Charakterystyką tego obszaru jest jego zróżnicowanie jego wysokości. W północnej części Wadowic znajduje się kilka stawów a sam obszar miasta jest podzielony na 3 zlewnie : Skawy, znajdującej się w wschodniej części miasta, Choczenki na zachodniej stronie oraz Radoczanki położonej na północnej części. Historia miasta sięga XIV wieku. W okresie międzywojennym urodził się tam późniejszy papież, Karol Wojtyła znany jak Jan Paweł II. Obecnie Wadowice są ważnym miejscem, które odwiedzają setki tysięcy pielgrzymów chcących poznać rodzinne miasto świętego. Przy ulicy Kościelnej 7 znajduje się muzeum, w którym można zobaczyć zabytki oraz dokumenty z życia i działalności kapłańskiej papieża. Rocznie przybywa tam około 800 tysięcy turystów. Innymi zabytkami znajdującymi się w mieście są Kościół Parafialny, czyli Bazylika Mniejsza NMP oraz Klasyczny dwór Mikołaj. Bardzo znany jest też pomnik Jana Pawła II znajdujący się na rynku oraz przy kościele św. Piotra. 22 kwietnia 2010 roku został tam również odsłonięty Krzyż Katyński. Głównym klubem sportowym w mieście jest MKS Skawa Wadowice, posiadająca sekcję piłki nożnej ( grającej na stadionie im. Czesława Panczakiewicza ), oraz sekcję koszykówki, tenisa stołowego i siatkówki.

Ocieplenie poddasza Wadowice – Izolacja natryskowa Pianką PUR ocieplenie poddasza waodwice 1

Większość osób zamieszkujących tereny Wadowic i pobliskich okolic zdaje sobie sprawę iż kluczową sprawą izolacji całego budynku jest ocieplanie poddasza. Dzieje się tak, dlatego że ogrzewane powietrze wędruje z dolnych warstw budynku ku górze. Ważne aby izolacja poddasza została wykonana z materiału który szczelnie zamknie dach budynku eliminując tym samym wszystkie mostki termiczne.  Natrysk pianki miękkiej ICYNENE zapobiega wcześniej wymienionej sytuacji, będąc jednocześnie trwała izolacją poddasza przez cały okres użytkowania. Materiał ten jest w pełni paroprzepuszczalną przegrodą, mającą ponad 99% otwartych komórek, dzięki czemu bardzo dobrze wygłusza dźwięki padające z zewnątrz budynku. Ocieplanie dachu pianką ICYNENE jest trwałym jednorazowym wydatkiem, który pozwoli zaoszczędzić z roku na rok fundusze wydawane na ogrzewanie budynku. Pianka PUR jest materiałem lekkim nie obciążającym tak konstrukcji dachowej jak standardowe materiały izolacyjne. Pianka ICYNENE charakteryzuje się właściwościami samogasnącymi, dodatkowo posiada protokoły odporności ogniowej REI 30 oraz REI 45. Ze względu na swoje bardzo dobre właściwości pod względem przyczepności pianka może być nanoszona na wszelkiego rodzaju powierzchnie ( folia paroprzepuszczalna, beton, cegła, drewno, blacha ), pozostając stabilną dociepleniem poddasza każdego budynku. Izolacja termiczna wykonywana przez firmę IZOEXPRESS z Wieliczki k. Krakowa pianką ICYNENE to zdecydowanie najlepsze, najskuteczniejsze oraz najszybsze rozwiązanie na ocieplenie poddasza. Firma jako Autoryzowany Wykonawca grupy SkutecznejIZOLACJI posiada wyspecjalizowaną grupę pracowników. Zarówno aplikatorzy wykonujący natrysk pianki, oraz doradcy handlowi to pełni profesjonaliści w swojej branży służący dokładnym doradztwem w zakresie termoizolacji oraz termomodernizacji budynków.

W swojej ofercie firma posiada zarówno piankę miękką ( otwartokomórkową ) przeznaczoną do ocieplania poddaszy, stropów, domów szkieletowych oraz piankę twardą ( zamkniętokomórkową ) z przeznaczeniem do izolacji fundamentów, hydroizolacji hal, obiektów przemysłowych, zbiorników, przechowalni owoców i warzyw itp. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi i zapoznaniem się z naszą ofertą wykonania natrysku pianki poliuretanowej.

Obszar działania “Ocieplenie poddasza Wadowice”: Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Brzeźnica, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice, Wieprz.
Call Now Button