fbpx

Ocieplenie poddasza Wieliczka PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA WIELICZKA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Wieliczka PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Wieliczka” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu wielickiegoto doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Wieliczka jest miastem położonym w środkowej części województwa małopolskiego, według danych z 2014 roku liczy ponad 20 tysięcy mieszkańców. Rozwijała się już XIII wieku ze względu na obecność żłóż soli kamiennej. Obecnie spełnia głównie funkcję turystyczną, rocznie wielicką kopalnię soli odwiedza ponad turystów. Wieliczka leży w obrębie aglomeracji krakowskiej. Herb miasta nawiązuje do górniczej tradycji. W zabudowanie miasta widoczne są elementy zabudowy staromiejskiej. W Wieliczce jest prawie 200 ulic, 2 place oraz kilka dużych osiedli mieszkaniowych. Ze względu na duże znaczenie kulturowe oraz dziedzictwo ludzkości Wieliczkę w 1978 roku wpisano na listę UNESCO.

Ocieplenie poddasza Wieliczka – izolacja natryskowa PIANKĄ PUR ocieplenie poddasza wieliczka 1

Izolacje natryskowe firmy IZOEXPRESS cieszą się coraz większym zainteresowaniem pośród mieszkańców Wieliczki, oraz pobliskich miejscowości. Zwiększające się coraz bardziej koszty ogrzewania zmuszają klientów do szukania materiałów izolacyjnych które w przyszłości pomogą zaoszczędzić zarobione pieniądze. Ocieplenie poddasza powinno być wykonane z materiału, który na przestrzeni lat będzie pozbawiony mostków termicznych oraz zawilgocenia. Takim materiałem jest pianka natryskowa ICYNENE, która ma zarówno bardzo dobrą przyczepność do każdego rodzaju podłoża jak i bardzo małą absorcję wody, dzięki której zaizolowane poddasze jest szczelne przez wiele lat. Ocieplanie poddasza pianką odbywa się w bardzo sprawny sposób, dlatego w ciągu jednego dnia firma IZOEXPRESS jest wstanie zaizolować nawet 300-400m2 powierzchni.

Coraz większym uznaniem cieszy się również termomodernizacja starych budynków, w których na przestrzeni lat zaizolowane poddasze uległo pogorszeniu. Nasza firma daje 25-letnią gwarancję pianki ICYNENE, dlatego przyszli klienci coraz częściej decydują się na sprawdzone materiały, dzięki którym będą mogli spokojnie ogrzewać budynki przez kolejne lata.

Na terenach Wieliczki ocieplane pianką są zarówno dachy, poddasza, stropy, jak i również ściany budynków, dzięki czemu osoby decydujące się na ocieplanie pianką mają szczelną oraz jednolitą izolację termiczną, która na przestrzeni lat nie traci swoich właściwości.

Firma IZOEXPRESS posiada w swojej ofercie`usługi w zakresie termo jak i hydroizolacji budynków pianką PUR.

Obszar działań : Wieliczka, Niepołomice, Biskupice, Gdów, Kłaj.
Call Now Button