fbpx

Ocieplenie poddasza Włoszczowa pianka PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA WŁOSZCZOWA PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Włoszczowa pianka PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Włoszczowa” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu włoszczowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza ekipa wykonuje również w miejscowości Włoszczowa ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako docieplenie stropu, ścian, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Do ocieplania poddasza  stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową. Mimo iż w naszej ofercie wykonujemy również izolacje pianką zamknięto komórkową to nie praktykujemy tego typu rozwiązania na dachach budynków mieszkalnych o konstrukcji drewnianej. Pianka o otwartej strukturze komórek w przeciwieństwie do pianki zamknięto komórkowej jest materiałem paro przepuszczalnym i elastycznym . Posiada ona również lepsze właściwości akustyczne niż twarda pianka, a stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się bardzo niską wchłanialnością wody.
Wykonane ocieplenie dachu pianką zapewnia 100% szczelność poprzez eliminację wszelkich nieszczelności, które są przyczyną ogromnych strat ciepła z poddasza. Pianka o zamkniętych komórkach znajduje głównie zastosowanie jako doskonała izolacja fundamentów, podłóg a także jako izolacja przeciw wykropleniowa w garażach blaszanych. Już zaledwie 3 centymetrowa warstwa ocieplenia eliminuje zawiasko wykraplania się na blasze. Pianka ta jest również na tyle twarda iż nie łatwo jest ją uszkodzić.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą Państwu którą piankę i gdzie można zastosować aby uzyskać jak najlepszy komfort termiczny w domu.

Ocieplenie poddasza Włoszczowa cena – izolacja natryskowa Świętokrzyskieocieplenie poddasza wloszczowa 1

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dlatego cena ocieplenia pianką poliuretanową w każdym projekcie może sie różnić od siebie. Aby przedstawić Państwu koszt ocieplenia Waszego budynku, zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar.

Opis miasta Włoszczowa
Nazwa miasta pochodzi prawdopodobnie od imienia staropolskiego Włoszcz. Włoszczowa jest miastem powiatowym, prawa miejskie otrzymała  w 1539 roku przez króla Zygmunta Starego. Miasto w swej historii przeszło wiele, pożarów i epidemii – również wojny nie oszczędziły miasta. W 1974 roku po kozackim napadzie Włoszczowa została tak zniszczona, że opisywano jak nie raz jako wieś.
Obecnie to niewielkie miasto znane jest z wytwórstwa mleczarskiego oraz produkcji okien.
Call Now Button