fbpx

Ocieplanie pianką iście po “Królewsku”

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLANIE PIANKĄ IŚCIE PO “KRÓLEWSKU”

Ocieplanie pianką iście po “Królewsku”“Ocieplanie pianką iście po Królewsku” –  tak można śmiało nazwać jedną z naszych realizacji. Wykonaliśmy ocieplenie przepięknego “pałacu” w Małopolsce. Dach tego imponującego budynku zasługiwał tylko i wyłącznie na “królewską” izolację – więc wybór był oczywisty –  pianka otwarto komórkowa kanadyjskiego producenta ICYNENE H2Foam Lite. W każdym obiekcie, a szczególnie o większej kubaturze, izolacja odgrywa ogromną rolę. Zarówno w zimie jak i w lecie, dach czy to duży czy mały, nieodpowiednio ocieplony może być przyczyną ogromnej ucieczki ciepła z budynku. Jednak dzięki natryskowej technologi, ocieplanie pianką eliminuje nawet najdrobniejsze nieszczelności zapewniając ciągłość izolacji. Pianka mimo iż stanowi barierę dla przemieszczającego się powietrza, jest materiałem w pełni paro przepuszczalnym o bardzo niskiej absorpcji wody. Jest również na tyle elastycznym materiałem, iż poddaje się drobnym ruchom drewnianej konstrukcji dachu.
Wykonana izolacja pianką ICYNENE objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta na właściwości termiczne i fizyczne izolacji.

Zapraszamy kontaktu z naszymi doradcami techniczno – handlowymi, którzy przedstawią Państwu więcej korzyści z ocieplenia poddasza pianką oraz dostosują odpowiednia izolację do Państwa inwestycji – niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, czy iście “królewski” pałac.

Link do zakładki kontakt – TUTAJ

ocieplanie pianka po krolewsku 3 ocieplanie pianka po krolewsku 2
Call Now Button