fbpx

Ocieplanie Poddasza Cena i Koszty

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLANIE PODDASZA CENA I KOSZTY

Ocieplanie Poddasza Cena i KosztyOcieplanie poddasza cena i koszty ? To jedno z pierwszych pytań jakie przychodzą na myśl inwestorom przy wykańczaniu swoich “czterech ścian”. Koszty izolacji poddasza pianką są zależne od wielu czynników. Wynika to z dość dużego zróżnicowania inwestycji, powierzchni pod izolację oraz jakość proponowanego produktu.

Nasza firma jako Autoryzowany Wykonawca pianki ICYNENE na terenie południowej Polski oferuje niezobowiązujące, bezpłatne pomiary, dzięki którym klientowi w przeciągu 24 godzin od spotkania zostaje wysłana dokładna oferta cenowa uwzględniająca daną inwestycję.

Cena zależna jest przede wszystkim od kliku głównych czynników.

Jednym z nich jest wielkość powierzchni do ocieplenia pianką. Dzięki dokładnemu pomiarowi dokonanemu przez naszych doradców klient jest w stanie oszacować zarówno koszty izolacji pianką jak i wydatki na przyszłe prace wykończeniowe związanie z kompleksowym ociepleniem poddasza. Kolejnym ważnym czynnikiem determinującym cenę jest odpowiedni dobór grubości pianki.ocieplenie-poddasza-pianka-cena-koszty_600px[1]

Nasi doradcy na spotkaniach dobierają odpowiednia grubość pianki tak, aby izolacja poddasza była proporcjonalna do kompleksowego ocieplenia budynku. Zwiększanie w niektórych przypadkach grubości pianki, po za podniesieniem ceny inwestycji, nie zwiększy energooszczędność całego budynku ( rysunek powyżej ).

Koszty natrysku pianki zależne są też od rodzaju i stopnia skomplikowania konstrukcji na którą ma być nanoszona pianka. W ciągu jednego dnia nasza firma jest w stanie wykonać około 400 m2 ocieplenia, lecz warto zaznaczyć że im bardziej skomplikowany dostęp do miejsca aplikacji tym prace izolacyjne trwają dłużej.

Nasza firma jako Autoryzowany Wykonawca pracuje na materiałach pianki kanadyjskiej ICYNENE – najbardziej cenionego i znanego dostawcy tego typu dociepleń na całym świecie. Pełną dokumentację można znaleźć na naszej stronie. Dodatkowo na spotkaniu nasi doradcy dysponują oraz rozdają próbki pianki ICYNENE, doradzając jak najlepsze wykorzystanie materiału pod daną inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Call Now Button